روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
زیدان: تا پایان نقل و انتقالات هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد

زین الدین زیدان سرمربی موفق رئال مادرید پس از بازی دوستانه تیمش برابر منچستریونایتد تصریح کرد: از اولین بازی آماده سازی خیلی راضی هستم. همه خوب بازی کردند حتی نیمه‌ دوم با حضور بازیکنان جوانمان عالی بودیم. مهمترین چیز برای ما این بود که اولین بازی آماده سازی را بدون مصدومیت پشت سر گذاشتیم ، همه خوب هستند و از این بابت خوشحالم.
وی ادامه داد: ضربات پنالتی بد نبود، به هر حال همه مهره ها را نداشتیم. چیز بسیار مهمی نبود و مشکل از هر دو طرف وجود داشت.
زیدان درباره مشکل گوش درد راموس گفت: مشکل گوش راموس؟ او خوب است اما با ما سفر نکرد امیدوارم به تمرینات اضافه بشود.
از زیدان درباره درخواست مهاجم تازه نیز سوال شد و پاسخ داد: این چیزها درست نیست مطبوعات اغراق کردند اما تا پایان نقل و انتقالات هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. هدف ما از این بازی ها آماده شدن برای سوپرجام است که باید برلی آن کاملا آماده باشیم.
وی درباره بازی با ستارگان MSL و تیم کاکا نیز گفت: رویارویی با تیم کاکا خیلی خوب است اما اکنون تنها چیزی که برای من مهم است بازیکنان تیم هستند. زمان کافی برای هر چیزی داریم خیلی خوشحالم ، برای نقل و انتقالات هم تا ۳۱ آگوست وقت داریم ، هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد، ممکن است بازیکنی بفروشیم یا بخریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز