روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 386
  • 594
  • 995,978
زیرساخت لازم برای استفاده از ارزهای دیجیتال فراهم نیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: راه اندازی صرافی پول های مجازی، در شرایط فعلی اقتصادی و این مقطع زمانی به صلاح اقتصاد نیست.
معصومه آقاپور درباره بکارگیری ارزهای دیجیتال گفت: طبیعی است برای استفاده ار از دیجیتال باید زیرساخت های انجام این مهم، در اقتصاد کشور فراهم شود.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید پذیرفت در حال حاضر نباید بکارگیری ارزهای دیجیتال مطرح شود چرا که استفاده از این نوع ارز ملاحظات خاص خود را به همراه دارد.
نماینده مردم شبستر در مجلس دهم شورای اسلامی افزود: بحث بکارگیری ارزهای مجازی در حال حاضر در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مطرح نیست و برای رسیدگی به این موضوع، ابتدا باید مشکلات و مسائل مربوط به انتقال اطلاعات در فضای مجازی حل شود.
بررسی نقش تعاملات بانکی
در بکارگیری ارزهای دیجیتال
آقاپور ادامه داد: در خصوص ساختار استفاده از ارزهای مجازی مشکل وجود دارد و ابتدا باید زیرساخت ها و قوانین مربوطه آماده شود و تعاملات بانکی کشور با بانک های دنیا به روال عادی بازگردد.
راه اندازی صرافی پول های مجازی
در شرایط فعلی به صلاح نیست
وی ادامه داد: خرید و فروش ارزهای مجازی در حال حاضر از بستر و پشتوانه حقوقی خاصی برخوردار نیست و نظارتی در این رابطه وجود ندارد و اشخاصی که اقدام به معامله ارز دیجیتال می کنند وارد کار پر ریسکی شده اند.
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: باتوجه به مطالب مذکور راه اندازی صرافی پول های مجازی در شرایط و مقطع زمانی کنونی به صلاح اقتصاد نیست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز