روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 625
  • 899
  • 1,049,042
ساخت مسکن اقتصادی از اهداف طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت ترویج مقاوم‌سازی و آموزش و ارتقای دانش فنی روستایی، گفت: آموزش الگوی ساخت مسکن اقتصادی از جمله اهداف طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی است.
جواد رحمتی در جلسه کمیته راهبری طرح ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، با اشاره به زلزله‌خیز بودن آذربایجان شرقی و در معرض خطر بودن روستاییان این استان، اظهار کرد: دستگاه‌های مجری این طرح باید فعالیت خود را بیش از پیش افزایش دهند.
جواد رحمتی بر همکاری نزدیک سیستم بانکی با بنیاد مسکن در جهت اجرای این طرح تاکید کرد و گفت: مشکل ضمانت زنجیره‌ای برای اخذ تسهیلات ویژه بهسازی و نوسازی مسکن روستایی باید با همکاری بین بخشی حل شود.
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر تحقق اهداف این طرح ازجمله تامین مسکن مقاوم و بادوام برای روستاییان، حفظ هویت معماری بومی مسکن روستایی و بهینه سازی مصرف انرژی تاکید کرد.
در این جلسه ضمن بررسی عملکرد بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات ویژه نوسازی مسکن روستایی، اعلام شد که از مجموع ۱۴۷ هزار و ۶۵۴ واحد روستایی تحت پوشش این طرح، کار نوسازی و مقاوم‌سازی ۱۳۲ هزار و ۸۰۹ واحد به اتمام رسیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز