روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ساخت مسکن برای خانواده های دارای ۲ معلول در استان

مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان آذربایجان شرقی از ساخت مسکن برای خانواده های دارای دو معلول در استان خبر داد.
سید جلال موسوی در جلسه ستاد بحران و حوادث غیر مترقبه هشترود افزود : این بنیاد در استان با همکاری بنیاد مسکن برای خانواده های دو معلول مسکن خواهد ساخت و یک مورد نیزدر هشترود در حال ساخت می باشد.
وی از توزیع ۴۰ تخته فرش دستباف بین زلزله زدگان شهرهای عجبشیر، آذر شهر و هشترود خبر داد و گفت : قیمت هر یک از این فرش ها ۲۵ میلیون ریال است که توسط این بنیاد بافته شده است.
وی همچنین از توزیع ۲ هزار و ۳۰۰ بسته سبد کالا به هر کدام به ارزش چهار میلیون ریال بین زنان باردار استان و ۱۶۰ سبد بین زنان باردار هشترودی تا شش ماه پس از پایان زایمان خبر داد.
مدیرکل اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان گفت : این بنیاد در بازگشایی مدارس و آغازسال نو نیز بسته های حمایتی شامل پوشاک _ کفش و لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند اهدا می کند.
محمد باقر هنربر معاون مدیر کل اداره کل مدیریت بحران استان نیزافزود: پنج تن میلگرد و ۱۰۰ تن سیمان بین سیل زدگان توزیع شد .
وی افزود : دولت تلاش می کند با توجه به محدودیت منابع خسارتهای وارده به سیل زدگان را جبران کند و همیشه در کنار مردم است.
هنربر ضمن تقدیر و تشکر ازصداوسیما و خبرگزاری ها و اصحاب رسانه در ارسال و انعکاس اخبار سیل زدگان افزود : این قشر همیشه پا به پای امدادگران و ستاد بحران بوده و هستند.
وی افزود : در سیل امسال عجبشیر، آذرشهر و هشترود ۴۴ فوتی داشتیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز