روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 604
  • 779
  • 1,330,116
سارقان مسلح طلافروشی در ایستگاه محاکمه

پرونده سه مرد که در جریان دستبرد مسلحانه به طلافروشی محله خاک سفید در سرقت دو کیلو طلا ناکام مانده بودند به دادگاه ارسال شد.
سه سارق جوان که با هم دوست بودند، صبح ۱۵ تیر امسال زمانی که مرد میانسال طلافروش در حال چیدن ویترین مغازه‌اش در محله خاک‌ سفید تهران بود، به عنوان مشتری وارد آنجا شدند. آنها با تهدید سلاح، دو کیلو طلا را سرقت کردند و به محض به صدا درآمدن زنگ خطر مغازه از ترس فرار کردند؛ اما همسایه‌های طلافروشی موفق شدند یکی از سارقان را دستگیر و ساک پر از طلا را از وی کشف کنند. بعد از دستگیری این سارق، دو همدست فراری‌اش هم در عملیات جداگانه پلیسی بازداشت شدند.
با تحقیق از آنها معلوم شد طراح سرقت وحید بوده و به دلیل این که همسرش مهریه خود را به اجرا گذاشته تصمیم به اجرای این دزدی گرفته و بعد همراه دو نفر از دوستانش که یکی از آنها انگیزه‌اش تامین پول سفر به خارج از کشور و دیگری یکشبه پولدار شدن بوده به طلافروشی دستبرد زده‌اند که ناکام ماندند.
متهمان پس از بازسازی صحنه سرقت روانه زندان شدند. آنها در آخرین جلسه بازپرسی در دادسرای ناحیه ۳۴ تهران گفتند از سرقتی که انجام داده‌اند پشیمان هستند و درخواست بخشش دارند. فکر نمی‌کردند، دزدی مسلحانه‌ای که انجام دادند این چنین آنها را به دردسر بیندازد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز