روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 634
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,972
سارق خشن درحلقه محاصره مردم

سارق و زورگیر پایتخت که تحت تعقیب پلیس بود در صحنه سرقت یک تاکسی سمند، در محاصره مردم گرفتار شد و به دام افتاد.
چندی قبل، مأموران کلانتری ۱۰۵ سنایی در جریان درگیری مردم در خیابان کریمخان قرار گرفتند و بسرعت در محل حادثه حضور یافتند.چند تن ازمردم که منتظرمأموران بودند به محض دیدن آنها با فریاد گفتند مرد جوانی را هنگام سرقت تاکسی سمند دستگیرکرده‌اند.این درحالی بود که اوچاقو به دست سعی داشت ازحلقه محاصره مردم فرارکند. همزمان با دستگیری سارق توسط پلیس، مردم به مأموران اطلاع دادند که این سارق به محض دیدن مأموران بسته‌ای را به سطل زباله انداخته است. به این ترتیب مأموران به وارسی سطل پرداخته و مدارک تاکسی سمند سفیدرنگ و سوییچ خودرو را پیدا کردند.
با این سرنخ متهم با دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران برای تحقیقات فنی در اختیارکارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت. راننده تاکسی سمند به مأموران گفت: «متهم را از راه‌آهن به مقصد هفت تیر سوار کردم اما او پس از طی مسافتی مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و سعی داشت از خودرو بیرونم کند. من هم در آخرین لحظه سوییچ را برداشتم اما وقتی خواستم فرار کنم او به سمتم آمد و با گذاشتن چاقوزیر گلویم سعی کرد سوییچ را بگیرد که مردم به کمکم آمدند.»
مأموران همچنین با مشخصات سندی که در سطل زباله پیدا کرده بودند، مالباخته دیگری را نیز پیدا کردند و مشخص شد متهم یک روز پیش از این سرقت در خیابان دماوند نیز به شیوه‌ای مشابه، خودروی سمند سورن را سرقت کرده و متواری شده است.
با کشف این اطلاعات، تحقیقات ادامه یافت و مشخص شد متهم – حسین ۳۱ ساله- از مجرمان سابقه دار بوده که طی سال‌های ۸۸ و ۹۰ دو بار زندانی شده است.متهم درنخستین بازجویی‌ها منکر هر گونه سرقت شد اما وقتی با مالباخته‌ها و تصاویر دوربین مداربسته محل سرقت اول روبه‌رو شد مجبور به اعتراف شد و محل اختفای خودروی سمند سورن را نیز لو داد.
سرهنگ کارآگاه محمد نادر بیگی رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: «با توجه به اعتراف صریح و سوابق کیفری متهم، وی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار دارد. شهروندانی هم که به این شیوه هدف سرقت یا زورگیری قرار گرفته‌اند می‌توانند برای شناسایی متهم و پیگیری شکایت‌های خود به پایگاه سوم آگاهی واقع در خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، خیابان نیلوفر مراجعه کنند.»

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز