روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 893
  • 969
  • 1,385,169
سارق متوهم بعد از زورگیری به «بن بست» رسید

قبل از سرقت موادمخدر خریدم و هنگام سرقت حالت عادی نداشتم، به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید و در نهایت با زدن راننده و برداشتن سوئیچ خودرو متواری شدم.
حدود ساعت ۲۳ چند روز پیش مأموران کلانتری ۱۰۸ نواب حین گشت‌زنی در خیابان قصرالدشت متوجه شدند مردم راننده خودروی پرایدی را که پس از تصادف با خودروی ماکسیما و ۲۰۶ قصد فرار داشته، بازداشت کرده‌اند و طی بررسی اولیه مأموران مشخص شد راننده پراید حالت عادی ندارد.
با استعلام شماره پلاک خودروی پراید مشخص شد خودروی پراید ساعتی قبل در اتوبان اشرفی اصفهانی سرقت شده است، همچنین مأموران در بررسی لوازم همراه سارق موفق به کشف مواد مخدر «گراس» و شیشه از وی شدند.
متهم در اظهاراتش به مأموران گفت: در اتوبان اشرفی اصفهانی، سارق به عنوان مسافر دربستی سوار بر خودرویم شد که دقایقی بعد به سمتم حمله‌ور شد، توانست مرا از خودروی به پایین پرتاب و پرایدم را سرقت کند؛ سارق می‌گفت پلیس است و به من شلیک می‌کند.
متهم این پرونده به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران منتقل شد و در اظهاراتش به علی وسیله ایرد موسی؛ بازپرس شعبه پنجم این دادسرا گفت: ۲۹ سال سن و لیسانس عمران دارم، به دلیل نداشتن پول مجبور شدم سرقت کنم، قبل از سرقت در میدان صادقیه موادمخدر خریدم، در هنگام سرقت حالت عادی نداشتم و موادمخدر مصرف کرده بودم، به عنوان مسافر سوار بر خودروی پراید، بعد از دقایقی با راننده آن گلاویز و در نهایت با زدن راننده و برداشتن سوئیچ خودرو متواری شدم.
سرانجام متهم این پرونده در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرف و تحقیقات بیشتر در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز