روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
سازمان ملل علیه ایــــران اقدام کند

نماینده آمریکا در سازمان ملل موشک‌های شلیک شده از یمن به ریاض را زنگ هشداری برای شورای امنیت سازمان ملل خواند و خواستار اقدام علیه ایران شد.
«نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در سخنانی شلیک موشک‌های بالستیک انصارالله یمن به ریاض را زنگ هشداری برای شورای امنیت سازمان ملل دانست و مدعی شد که احتمالا ایران در پشت پرده کمک به انصارالله یمن در شلیک موشک‌های بالستیک قرار دارد.
هیلی همچنین خواستار مقابله سازمان ملل متحد علیه ایران شد.
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره توافق هسته‌ای ایران، سخن می‌گفت، مدعی شد: موشک‌هایی که به عربستان شلیک می‌شوند از ایران می‌آیند و دلایل بسیاری وجود دارد که حمایت ایران در انتقال اسلحه و موشک به نیروهای انصارالله یمن را اثبات کند.
هیلی در ادامه اظهارات بی‌پایه و اساس خود طرح این ادعا که ایران تنش‌های منطقه‌ای را تشدید می‌کند، بر ضرورت ممانعت از شلیک موشک‌های بالستیک به سمت عربستان سعودی تاکید کرد.
چند روز گذشته یک فروند موشک بالستیک از سوی انصارالله یمن به پایتخت عربستان شلیک شد که طبق گفته مقام‌های ریاض این موشک قبل از اصابت منهدم شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز