روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
سازمان میراث فرهنگی به خریداران کالای ایرانی جایزه می دهد

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از اهدای جایزه سفر به خریداران کالای ایرانی خبر داد.
علی اصغر مونسان در گفت وگو با خبرنگاران درباره برنامه های سازمان صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری برای حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد:ما اولین دستگاهی بودیم که اعلام آمادگی کردیم و گفتیم که هرکسی کالای ایرانی بخرد به عنوان جایزه به او سفر، هدیه می دهیم.
وی تصریح کرد: با وزارت صنعت در حال مذاکره درباره روش خرید کالای ایرانی هستیم تا بتوانیم صحت خرید کالای ایرانی را احصاء کنیم و به خریداران کالای ایرانی جایزه بدهیم.
معاون رییس جمهوری همچنین درباره افزایش عوارض خروج از کشور و اینکه پیش از این اعلام شده بود که با او در این زمینه هماهنگی صورت نگرفته است نیز اظهاراتی داشت.
مونسان گفت:این قانون قابل اصلاح نیست و در بودجه سال ۹۷ کل کشور وجود دارد.
وی همچنین درباره حضور رییس جمهوری در مراسم ۵ اردیبشهت در تبریز نیز خاطرنشان کرد: به دلیل انتخاب تبریز به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸، فرصتی برای معرفی شهر تبریز و استان آذربایجان ایجاد شده است و این مراسم به همین دلیل با حضور رییس جمهوری در روز ۵ اردیبهشت بصورت رسمی آغاز خواهد شد؛ ضمن اینکه برنامه های خوبی برای این ایام تهیه شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز