روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 309
  • 814
  • 1,336,045
سازمان نظام صنفی رایانه ای نیازمند تحول است متولی برگزاری الکامپ تبریز باید این سازمان باشد

رئیس جدید سازمان نظام صنفی رایانه آذربایجان شرقی گفت: متاسفانه این سازمان در سال های اخیر حالت انفعالی داشته و قصد داریم تحولی در صنف رایانه استان ایجاد کنیم.
محمد حسین قمیان با ابراز نارحتی از اینکه متاسفانه سازمان نظام صنفی رایانه ای آذربایجان شرقی در سال های اخیر حالت انفعالی داشته است، گفت: اعضای صنف رایانه و فعالین این حوزه نیز از این موضوع گله مند هستند، زیرا اعتقاد داریم فعالیت نظام نباید تنها در حد صدور مجوز فعالیت و یا پوشش بیمه تکمیلی درمان باشد باشد و جا برای فعالیت صنفی در این زمینه داریم.
محمد حسین قمیان افزود: فرآیند ثبت نام و عضو پذیری بخشی از وظایف سازمان است و فعالیت ما باید به نحوی باشد که بعد از ثبت نام به شرکت های صنف رایانه و همچنین سایر ذینفعان این حوزه بالاخص سفارش دهندگان خدمات یعنی کارفرمایان خدمات صنفی ارائه دهیم.
وی از تصمیمات و برنامه های هئیت رئیسه جدید سازمان نظام صنفی رایانه در استان سخن گفت و اظهار کرد: برای شروع با جلساتی که با اداره کل ICT استان و معاونت های ذیربط در استانداری داشتیم تصمیم داریم شرکت های بومی که عضو هستند در اولویت همکاری برای پروژه های استانی قرار دهیم و اعتقاد داریم سازمان باید شرکت ها را تشویق و حمایت نماید تا در پیشبرد توسعه نقش آفرینی کنند.
وی با بیان اینکه اکنون ۱۹۵ شرکت عضو سازمان هستند که تنها ۸۹ شرکت از آنها عضویت فعال دارند، اذعان داشت:برای رفع مشکل در شرکت هایی که دارای پتانسیل بوده و به هر دلیل با رکود بازار روبرو هستند، تصمیم داریم برخی جلسات هیئت مدیره سازمان را در مکان شرکت آنها برگزار کنیم تا در حد امکان از طریق ظرفیت موجود در خود صنف و یا جذب حمایت های استانی نسبت به بررسی و ارائه راه حل اقدام گردد.
وی در ادامه به وضعیت نمایشگاه الکامپ در تبریز اشاره کرد و گفت: متاسفانه نقش سازمان در برگزاری نمایشگاه الکامپ تبریز خالی است و امیدواریم با تعاملی که فیمابین مقامات استانی و مسئولین برگزاری نمایشگاه ایجاد خواهد شد شاهد این موضوع باشیم که همانند نمایشگاه الکامپ تهران و یا سایر استانها مجری نمایشگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان باشد.
وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه نوآوری و فن آوری ربع رشیدی (Rinotex) از ۱۰ام لغایت ۱۴ام آبان ماه، از تمای شرکت های فعال درخواست نمود تا با حضور فعال خود در این رویداد موجبات رونق بخشیدن به کسب و کار حوزه IT را فراهم بیاورند.
وی همچنین از شرکت های خلاق و نوآور که دارای محصولات قابل ارائه در این نمایشگاه میباشند دعوت نمود در صورتیکه به هر عنوان موفق به تهیه غرفه تا این لحظه نشده اند میتوانند با هماهنگی با دبیرخانه سازمان از طریق غرفه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان نسبت به ارائه محصولات خود اقدام نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز