روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 242
  • 351
  • 1,279,775
سالن های نمایش فیلم یتیم خانه خوب نبود

کارگردان فیلم یتیم خانه گفت: سالن های پخش فیلم «یتیم خانه» خوب نبود و از فروش هم رضایت ندارم و در کل ناراحت هستم.
«ابوالقاسم طالبی» پس از نمایش فیلم یتیم خانه برای اصحاب رسانه و هنرمندان در تالار موسسه فرهنگی قدس رضوی در مشهد افزود: آمدم به مشهد مقدس و گلایه هایم را فقط به امام رضا ( (ع) در مورد فیلم یتیم خانه گفتم و تاکنون هیچ سر و صدایی نکرده و با هیچ کس نیز مصاحبه نکرده ام و گلایه ای از شخص خاصی ندارم.
کارگردان فیلم یتیم خانه در بخشی از سخنانش در خصوص این فیلم اظهار کرد: یتیم خانه یکی از سه گانه هایی است که تاکنون من در خصوص پرونده انگلیس ساخته ام.
طالبی بیان کرد: ابتدا سریال ‘به کجا چنین شتابان’ در خصوص مفسدان اقتصادی و سپس قلاده های طلا پیرامون فتنه ۸۸ و پس از آن یتیم خانه ساخته شد که همه این فیلم ها به هم ربط داشته و نقش انگلیس را بیان می کند.
وی با بیان اینکه این فیلم در خصوص پرداختن به قحطی تاریخ محرمانه و مغفول مانده ایران است، افزود: در مقطعی از تحقیقات و کارهایم به ویژه در زمینه باب و بهائیت به مسئله قحطی رسیدم و ساخت یتیم خانه از آنجا نشات گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز