روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 524
  • 899
  • 1,048,941
ساماندهی و آماده‌ سازی بخش مرکزی پارک بزرگ تبریز

شهردار منطقه چهار تبریز از ساماندهی و آماده‌ سازی بخش مرکزی پارک بزرگ تبریز خبر داد و گفت: ساماندهی و محوطه‌ سازی این مجموعه در دستور کار منطقه قرار گرفته است.
به گزارش شهریار، اکبر امجدی با بیان این مطلب، اظهار داشت: بخش مرکزی پارک بزرگ تبریز، در سال‌ های اخیر، به خاطر برخی کاستی‌ ها، نقش لازم را نداشت؛ از این رو، ساماندهی و محوطه‌ سازی این مجموعه در دستور کار منطقه قرار گرفته است.
وی، نخاله‌ برداری، نوسازی جدول‌ ها، ترمیم معابر، حذف نرده‌ های فرسوده قدیمی و تسطیح مجموعه را از جمله اقداماتی خواند که با تلاش مداوم عوامل اجرایی منطقه، در روزهای گذشته آغاز شده است.
شهردار منطقه۴ تبریز ادامه داد: در مرحله بعد، فضاسازی و کاشت انبوه ۶ هزار درخت و گل‌ کاری‌ های گسترده پاییزی، در بخش مرکزی پارک بزرگ پیگیری می‌ شود.
امجدی با اشاره به اینکه طرح پارک بزرگ، در فازهای متناوب، ساماندهی و توسعه می‌ یابد، اظهار داشت: این پارک، جزو بوستان‌های قدیمی و گسترده کشور است و با توجه به مشکلات مالکیت، سال‌ ها، در پروسه گردشگری شهر، حضور نداشته است.
شهردار منطقه۴ تبریز در عین حال، خاطرنشان کرد: علی‌ رغم تمام محدودیت‌ ها، شهرداری منطقه۴ در دو سال گذشته، تمام زمینه‌ های حقوقی و اجرایی خود را به کار گرفته تا این مجموعه کم‌نظیر را احیا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز