روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 42
  • 969
  • 1,384,318
ساماندهی ایستگاه های اتوبوس درونشهری

جلسه بررسی نحوه اجرایی نمودن ساماندهی ایستگاهها و سایبانهای اتوبوس درونشهری با حضور جمعی از کارشناسان دفتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز تشکیل گردید.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، این جلسه با استناد به دستورالعمل اجرایی لایحه بودجه عمرانی سال ۹۶ شهرداری تبریز موضوع پیگیری سریع و عملیاتی نمودن پروژه توسط شرکت واحد و با جلب و جذب اعتبار لازم از مناطق شهرداری مطرح شد.
این پروژه با اولویت اجرایی توسط شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در سطح شهر به اجرا درخواهد آمد و در روند اجرایی پروژه سعی بر آن است تا با استفاده بهینه از منابع و اعتبارات در راستای رفاه و آسایش مسافران محل ایستگاههای اتوبوس درونشهری و به لحاظ فضای انتظاری به شکل مناسبی ساماندهی شود.
این گزارش حاکی است، در این پروژه حتی الامکان از تخریب و تعویض ایستگاههای اتوبوس موجود که به لحاظ عملکردی و ظاهری مناسب باشند خودداری شده و با توجه به قرارگیری شهر تبریز در آستانه رویداد تبریز ۲۰۱۸ طبق برنامه ریزی بعمل آمده ساماندهی ایستگاههای اتوبوس محدوده مرکزی- تاریخی شهر تبریز و اولویت ایستگاههای موجود ودر مجاورت مقاصد گردشگری و مسیرهای گردشگری تبریز در اولویت خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز