روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 634
  • بازدید دیروز: 511
  • کل بازدید ها: 467,972
ساماندهی ایستگاه های اتوبوس درونشهری

جلسه بررسی نحوه اجرایی نمودن ساماندهی ایستگاهها و سایبانهای اتوبوس درونشهری با حضور جمعی از کارشناسان دفتر مطالعات و برنامه ریزی معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز تشکیل گردید.
به گزارش شهریار به نقل از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، این جلسه با استناد به دستورالعمل اجرایی لایحه بودجه عمرانی سال ۹۶ شهرداری تبریز موضوع پیگیری سریع و عملیاتی نمودن پروژه توسط شرکت واحد و با جلب و جذب اعتبار لازم از مناطق شهرداری مطرح شد.
این پروژه با اولویت اجرایی توسط شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در سطح شهر به اجرا درخواهد آمد و در روند اجرایی پروژه سعی بر آن است تا با استفاده بهینه از منابع و اعتبارات در راستای رفاه و آسایش مسافران محل ایستگاههای اتوبوس درونشهری و به لحاظ فضای انتظاری به شکل مناسبی ساماندهی شود.
این گزارش حاکی است، در این پروژه حتی الامکان از تخریب و تعویض ایستگاههای اتوبوس موجود که به لحاظ عملکردی و ظاهری مناسب باشند خودداری شده و با توجه به قرارگیری شهر تبریز در آستانه رویداد تبریز ۲۰۱۸ طبق برنامه ریزی بعمل آمده ساماندهی ایستگاههای اتوبوس محدوده مرکزی- تاریخی شهر تبریز و اولویت ایستگاههای موجود ودر مجاورت مقاصد گردشگری و مسیرهای گردشگری تبریز در اولویت خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز