روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 152
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 842,364
ساماندهی تابلوهای هدایت مسیر درمعابرشهری تبریز

ساماندهی تابلوهای هدایت مسیر درمعابرشهری تبریز
معاون حمل و نقل شهردار تبریز، از ساماندهی تابلوهای هدایت مسیر در معابر شهری تبریز خبر داد.
یعقوب وحیدکیا با اعلام این خبر گفت: این طرح بر اساس نیازسنجی و برنامه ریزی برای تامین نیازهای شهر تبریز در مسیر های اصلی و ورودی های شهر انجام می گیرد.

وی ادامه داد: این اقدام معاونت حمل و نقل، در راستای رفع نواقص موجود در تابلوهای راهنمای مسیرو در دو مرحله، صورت می گیرد.

 معاون حمل و نقل شهردار تبریز در توضیح دو مرحله این طرح اظهار داشت: مرحله  نخست مربوط به برنامه جامع تدوین شده برای تبریزاست  و مرحله دوم برنامه ریزی برای  آمادگی بیشتر دراستقبال از تبریز ۲۰۱۸ را شامل می شود.

وحیدکیا همچنین عنوان کرد: در نیازسنجی هایی که توسط واحد نظارت از ساکنان محلات و نیز کارشناسان متخصص در این زمینه صورت گرفته، بعد از کسب اطلاعات اولیه، نسبت به طراحی، تهیه و نصب تابلوهای مورد نیازاقدام شده است.

وی ادامه داد: اقدامات مربوط به  تابلوهای راهنمایی مسیرها در بلوار دکتر حسابی در زعفرانیه و خیابان ولیعصر (عج) آغاز شده و تا چند ماه آینده نصب تابلوهای این مسیرها به خصوص تابلوهای پرچمی آغازمی شود.

معاون حمل و نقل شهردار تبریز متذکر شد: تکمیل تابلوهای شریان های اصلی و ورودی تبریز در الویت برنامه های معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز است؛ بطوریکه تابلوهای راهنمایی مسیرهای میدان بسیج، تبادل امام علی (ع)، بلوارآذربایجان و تقاطع های منتهی به بزرگراه شهید کسایی  تا یکسال آینده تکمیل خواهد شد .

وحیدکیا گفت: جانمایی و اجرای فاز اول تابلوهای هدایت مسیر از مقابل دانشگاه پیام نور تبریز تا انتهای کمربندی میانی نیز در حال اجرا است و دیگر مسیرها مثل خیابان آزادی و شهرک باغمیشه در برنامه های ساماندهی قرار داده شده اند.

وی در پایان تاکیدکرد: برنامه ریزی شده است که  ۳۰۰ تقاطع تبریز مجهز به تابلوهای پرچمی بشود  تا رانندگان و گردشگران در فصل های مختلف سال به راحتی به مسیر مورد نظر خود هدایت شوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز