روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 174
  • 749
  • 1,336,659
ساماندهی زباله گاه های اسکو و واحدهای تابعه

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسکو گفت: زباله گاه های اسکو و واحدهای تابعه ساماندهی می شوند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، علی نصیری رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسکو با اعلام این خبر گفت: با حضور اعضای کارگروه مدیریت پسماند شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری اسکو، وضعیت زباله گاه های این شهرستان و واحدهای تابعه بررسی و درباره ی مدیریت اصولی آن تصمیم گیری شد.
وی از نبود مدیریت اصولی و محیط زیستی پسماندها و بی توجهی مسئولان شهرستان به این موضوع با ارائه ی عکس های مستند انتقاد کرد و گفت: زباله گاه های شهرهای اسکو، ایلخچی و ایستگاه بارگیری زباله ی شهر سهند در وضعیت بسیار نامطلوبی است و هرچه زودتر باید راهکاری برای سامان دادن به این موضوع اندیشیده شود.
این مقام مسئول افزود: اعضای کارگروه مدیریت پسماند تصمیم گرفتند که شهرداران نسبت به فنس کشی، ساماندهی، پاکسازی محل زباله گاه و جمع آوری و دفن اصولی ظرف مدت یک ماه اقدام و نتیجه را به حفاظت محیط زیست اعلام کنند.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسکو گفت: شرکت عمران سهند نیز مکلف شد نسبت به مکان یابی علمی و تحویل زمین به شهرداری سهند برای ایستگاه زباله در اسرع وقت اقدام کند و شهرداری نیز پیگیر تحویل زمین مناسب باشد و نتیجه را به فرمانداری گزارش دهد.
نصیری ادامه داد: برای جلوگیری از آلودگی هوا و تهدید بهداشت عمومی از طریق سوزاندن شاخ و برگ درختان در باغ ها بر اساس ماده ی ۲۰ قانون هوای پاک، جهاد کشاورزی موظف شد با ارائه ی راهکار، اطلاع رسانی و برگزاری کلاس های آموزشی اقدامات لازم انجام دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز