روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 589
  • 1,001
  • 1,356,928
ساماندهی طبیبانه برای بخش های سیاسی در زمان انتخابات صورت بگیرد

رییس مجلس شورای اسلامی گفت: باید یک ساماندهی طبیبانه و همدلانه برای بخش های سیاسی در هنگام انتخابات صورت بگیرد.
علی لاریجانی در همایش سراسری مجریان انتخابات سال ۱۳۹۶ افزود: باید شرایطی را فراهم کنیم تا بین همه عقاید مختلف از بالاترین سطوح که انتخابات ریاست جمهوری است تا امور اجتماعی دیگر مثل انتخابات شوراهای اسلامی در بخش های مختلف کاملا بحث شود.
وی ادامه داد: این امر هم به ظرفیت سازی کشور کمک و هم جامعه را هوشیار می کند به شرط اینکه این موضوع تبدیل به سایش های بلاوجه و درگیری های دیگر نشود.
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: شما مدل این درگیری ها را در کشورهای گوناگون مشاهده کردید، این که میدان، میدان تاخت و تاز سیاسی برای ازبین بردن ظرفیت های رقیب نیست بلکه میدان برای این است که مردم کاملا صحنه را خوب بشناسند، اختلاف رای ها را برای اداره کشور بهتر بشناسند و نظرات صائبی را برای انتخابات پیدا کنند نه اینکه دیگران را تخریب کنند.
لاریجانی افزود: تخریب کردن هم این امر مبارک را تنزل می دهد و هم نمی تواند انتخاب ها را بهینه کند و باعث درگیری ها و دلخوری ها در کشور می شود که هم در انتخابات و هم بعد از آن می تواند ظرفیت های کشور را کاهش دهد.
وی ادامه داد: بنابراین ما باید یک چارچوب نزاکتی برای امر انتخابات در ابعاد مختلف داشته باشیم و این یک امر ضروری است که فرمانداران و استانداران می توانند این مساله را سامان دهند.
رییس قوه مقننه گفت: خیلی از این امور در قانون وجود دارد اما همه امور رفتاری ما در جامعه با قانون انجام نمی شود، ما ایرانی ها که خیلی روابط عاطفی برایمان ارزشمند است باید یک ساماندهی طبیبانه و همدلانه برای بخش های سیاسی در هنگام انتخابات صورت بگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز