روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
ساماندهی ورودی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرک خـــــاوران

نسیانی از روند ساماندهی و بهسازی مقابل ورودی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرک خاوران بازدید کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۹ تبریز، بهرام نسیانی شهردار این منطقه در بازدید از روند عملیات بهسازی و ساماندهی مقابل ورودی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: با عنایت به افتتاح بلوار شیخ شهاب الدین اهری در هفته های گذشته، عملیات آماده سازی و ساماندهی ورودی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به وضعیت نابسامان آن در دستور کار معاونت فنی و عمرانی و همچنین معاونت خدمات شهری و اجرائی منطقه قرار گرفته است و مصمم هستیم طی روزهای آتی، این عملیات به اتمام برسد.
نسیانی با بیان اینکه در این پروژه، عملیات تسطیح، کف سازی، آسفالت ریزی، جدول گذاری، همچنین ایجاد فضای سبز در حال اجرا می باشد، خاطرنشان کرد: این عملیات با تلاش خادمین مردم در شهرداری منطقه ۹ و بمنظور ارتقای سطح کیفی معابر و نیز رفاه حال همشهریان و دانشجویان عزیز، در شهرک خاوران به اجرا درآمده است.
شهردار منطقه ۹ تبریز در پایان، با آرزوی موفقیت و شکوفایی علمی روزافزون برای آینده سازان میهن اسلامی، ابراز امیدواری کرد، طی روزهای آینده با تعامل و همکاری مجموعه ی دانشگاهی، و استفاده از ظرفیت اساتید و دانشجویان نخبه و مطالعات علمی آن، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش پروژه های فاخر و ماندگار در شهرک خاوران باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز