روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 91
  • 530
  • 1,189,973
ساماندهی ورودی های شهر در اولویت کاری شهرداری مهربان

پس از ساماندهی ورودی شهر از طرف دوزدوزان که عملیات اجرایی آن در شرف اتمام است، ساماندهی و تعریض ورودی شرقی شهر از طرف روستای برآغوش روبروی آرامستان وادی رحمت در دستور کار واحد خدمات شهری و دایره فنی شهرداری مهربان قرار گرفت.
دکتر خدابخش شهردار مهربان امروز پنج شنبه ۱۰ آبان ۹۷درحاشیه باز دید ازاجرای عملیات مقدماتی این پروژه از قبیل ترسیم و طراحی و خط کشی، از شروع عملیات اجرایی ساماندهی و تعریض ورودی مذکور در روزهای آتی خبر داد و افزود: از آنجایی که ورودی های هر شهر به عنوان اولین و آخرین سکانس پیش روی تازه واردین با هر شهر است که به نوعی بیانگر فرهنگ و هویت آن شهر است و روی این اصل مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری مهربان ساماندهی ورودی های شهر را در اولویت برنامه های عمرانی خود قرار داده، در صورت مساعد بودن شرایط جوی عملیات ساماندهی ورودی شرقی بلافاصله پس از اتمام عملیات اجرایی ورودی از طرف دوزدوزان؛ اجرایی خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز