روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 657
  • 260
  • 1,440,672
سامانه ۱۱۱ پل ارتباطی دولت و مردم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: از آغاز سالجاری تا به امروز مردم استان بیش از ۹۲ هزارو ۱۱۶ تماس با سامانه ۱۱۱ ( سامانه ارتباط دولت و مردم) برقرار کردند.

علی جهانگیری با حضور در مرکز سامد( سامانه ارتباط دولت و مردم ) اظهار کرد: این سامانه ارتباطی الگوی مناسبی از الکترونیکی کردن امور بوده و مردم در کمترین زمان ممکن می‌توانند نکته نظرات خود را با دولت در میان بگذارند.

وی ادامه داد: این سامانه با هدف بیان شکایات، انتقادات، پیشنهادات، طرح‌ها و ایده‌های مردم طراحی شده است و مردم می توانند در هر نقطه از استان بدون نیاز به پیش شماره با خط ارتباطی ۱۱۱ تماس برقرار کنند.
خوشبختانه این سیستم گزارش کاملی از نیازها ، درخواست ها و شکایت های مردم در اختیار ما قرار می دهد و می توانیم از این طریق آسیب شناسی از دستگاه‌هایی که بیشترین تعداد شکایت و تخلف بیشترین رضایت مندی را نیز داشته اند به دست بیاوریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز