روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 220
  • 863
  • 1,353,556
سامـــاندهی صندوق های صدقـــات به خاطر شهر و شهروندان است

«ایرج شهین‌باهر» در گفت‌و‌گو باخبرنگاران، منطقه آذربایجان شرقی، در خصوص حواشی ایجاد شده پیرامون ساماندهی صندوق صدقات سطح شهر، اظهار کرد: بر اساس توافق با کمیته امداد امام خمینی (ره) صندوق‌ها جا به جا شده و با فاصله‌ی ۲۰۰ متر نصب شدند، این طرح زمینه‌ی دسترسی شهروندان به صندوق‌ها در تمامی نقاط شهر را فراهم کرده است؛ چرا که شهرداری در آن دسته از محلاتی که صندوق وجود نداشت، صندوق نصب کرده است.
وی خاطرنشان کرد: گاه ممکن است بدسلیقگی‌هایی در این بین وجود داشته باشد، اما عده‌ای با اهداف خاص و انتشار تصاویری که متعلق به ماه قبل است، به موضوع دامن می‌زنند.
شهردار تبریز با بیان این‌که کمک به نیازمندان از اهداف شهرداری است، خاطرنشان کرد: در کنار کمک به نیازمندان و خدمات‌رسانی، زیباسازی و نظم شهر هم مهم است و این‌که هرکس در جای دلخواه که دوست دارد صندوق نصب کند، مورد قبول نبوده و موجب نازیبایی و مشکل آفرینی در خدمات‌رسانی می‌شود.
وی با بیان این‌که شهرداری همراه کمیته امداد است، بیان کرد: شهرداری برای جشن گلریزان فضاهایی را در اختیار کمیته امداد قرار می‌دهد، اما گاه مدیری فکر می‌کند که از مدیر دیگری دلسوزتر است. قطعاً چنین نبوده و تمامی مدیران دلسوز مردم تبریز هستند و تقابل‌ها بیشتر برای منیت‌ها و موضوعات شخصی است.
شهردار تبریز با بیان این‌که ارتقای کیفیت آسفالت مد نظر شهرداری است، اظهار کرد: با هدف ارتقای کیفیت، به هیچ عنوان موقع بارندگی آسفالت‌ریزی انجام نشده و تنها به استفاده از بتن خشک برای ترمیم چاله‌ها در مواقع بارندگی اکتفا می‌شود، اما با پایان بارندگی و لکه گیری، آسفالت‌ریزی در سطح شهر آغار شده و لکه‌گیری و هموارسازی سطح معابر پیش زمینه آسفالت اساسی شهر است.
وی تصریح کرد: آسفالت‌ریزی مسیر بی‌ آرتی هم در اولویت شهرداری بوده و آغاز شده است.
شهردار تبریز با بیان این‌که فاز سوم برنامه «گوزل تبریزیم» آسفالت‌ریزی معابر است، بیان کرد: ۱۰ میلیارد تومان قیر برای تولید آسفالت در کارخانه‌های شهرداری خریداری شده است و مشکلی برای تأمین آسفالت مورد نیاز وجود ندارد.
هم چنین شهردار تبریز به همراه نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی، در آستانه دیدار تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با الجزیره امارات، از امکانات و آخرین وضعیت ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز بازدید کرد.
به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر در این بازدید، با اشاره به این‌که بخشی از نیازهای این ورزشگاه، با اقدامات شهرداری مرتبط است، خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز در آستانه دیدار حساس روز سه‌شنبه، تمام تلاش خود را برای تسهیل در رفت و آمد و حضور آسوده هواداران پروشور به کار گرفته است.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: ناوگان حمل‌ونقل عمومی با پیش‌بینی ظرفیت مخصوص، روز سه‌شنبه در خدمت هواداران عزیز خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز