روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 486
  • 749
  • 1,336,971
سبک بازی اتلتیکو مادرید را دوست دارم وبسی: هنوز هم گواردیولا بهترین مربی دنیا است

نکته جالب در این دو هفته خوش‌شانسی تیم ویسی بود که تراکتور و استقلال موقعیت‌های زیادی را از دست دادند تا استقلال خوزستان ۴ امتیاز مهم در ۲ بازی ابتدایی بگیرد. با ویسی در خصوص بازی با استقلال تهران و مسائل مختلف دیگر صحبت کردیم که او به سوالات پاسخ داد.
برای دومین هفته پیاپی خوش‌شانسی آوردید.در این مورد چه صحبتی دارید؟
خب، در فوتبال شانس هم مهم است و شاید یک روز هم ما بدشانس باشیم. در بازی اول از عملکرد تیمم راضی نبودم اما در این بازی توانستیم حساب‌شده دفاع کنیم هر چند که استقلال هم فرصت‌های خوبی داشت.
چرا اینقدر در حمله ضعیف بوید؟
ما چند فرصت روی ضد حمله داشتیم که از دست دادیم. باید روی مسائل تهاجمی بیشتر کار کنیم ولی در کارهای دفاعی از تیمم راضی هستم. مایک بازی بسیار سخت و نفسگیر داشتیم و برای امتیاز گرفتن و برای بستن فضاهای هجومی استقلال آمده بودیم که بچه‌های ما موفق بودند.
قبول داری یک پنالتی هم برای استقلال گرفته نشد؟
شاید آن صحنه پنالتی باشد ولی من معتقدم که باید به داوران فرصت داد و نباید انها را تحت فشار قرار داد. به هر حال ممکن است یک روز داور به ضرر تیم ما اشتباه کند. اشتباهات داوری در تمام دنیا برای همه تیم‌ها است و باید به آنها احترام بگذاریم.
عملکرد مهدی قائدی را چطور دیدید؟
به استعداد فوتبال ایران، مهدی قائدی تبریک بگویم. او پدیده لیگ است.
فکر می‌کنی در ادامه شرایط تیم ما شما بهتر شود؟
قطعا همینطور خواهد شد. من قبل از شروع فصل در تمرینات تمرکز لازم را نداشتم و مدام دنبال پول و اسپانسر بودم اما قطعا در ادامه وضعیت تیم ما بهتر خواهد شد.
به نظر تو چرا بازی‌های لیگ ایران کم‌تماشاگر است؟
الان اکثر بازی‌ها از شبکه‌های مختلف پخش می‌شود و این یکی از دلایل مهم است. موضوع دیگر فضای ورزشگاه‌ها و جو نامناسبی است که وجود دارد و خانواده‌ها زیاد به فرزندانشان اجازه نمی‌دهند که به استادیوم بروند. از طرفی موقعیت مکانی ورزشگاه و امکانات هم در حد خوب نیست. با این حال معتقدم اگر تیم‌ها زیبا بازی کنند تماشاگر هم به ورزشگاه می‌آید.
تو همچنان بازی‌های اروپا را دنبال می‌کنی؟
بله.
سبک بازی کدام تیم را دوست داری؟
سبک بازی اتلتیکو مادرید را دوست دارم چون آنها خیلی خوب جمع می‌شوند و دفاع می‌کنند.در مالکیت توپ هم بایرن را دوست دارم و در فوتبال تهاجمی هم بارسلونا را دوست دارم.
طرفدار کدام مربی هستی؟
من گواردیولا را دوست دارم.او هنوز هم بهترین مربی دنیا است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز