روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 63
  • 899
  • 1,048,480
ستاره جوان تراکتور در اندیشه حضور در امارات

دانیال اسماعیلی فر را باید یکی از بهترین بازیکنان تراکتورسازی در لیگ هجدهم بنامیم.
این بازیکن که در نیم فصل دوم لیگ فصل گذشته به عنوان سرباز به جمه تراکتوری ها ملحق شد توانست خیلی زود خود را با شرایط تیم جدید وفق دهد.
با آغاز فصل ۹۸-۹۷ دانیال اسماعیلی فر همانند فصل گذشته و حتی بهتر از آن توانست به یکی از بهترین مهره های تیمش تبدیل شود که بازی کردن بدون او برای تراکتورسازی می رود که تقریبا به امری غیر ممکن تبدیل شود.
دانیال به خوبی توانسته در پازل تاکتیکی تیم تراکتورسازی جا بیافتد.
او هم در امر گلزنی و هم در امر بازی سازی عملکرد مثبتی را تا این جای فصل داشته و به همین واسطه یکی از کاندیداهای اصلی اضافه شدن به لیست کی روش برای جام ملت های آسیا به شمار می رود.
در حالی که دانیال امیدوار بود به واسطه شروع خوبی که در لیگ داشت نامش را در بین دعوت شدگان به اردوی جدید تیم ملی ببیند این اتفاق اما رخ نداد.
دانیال بار دیگر جایی در لیست تیم ملی ندارد اما این نکته را خوب می داند که با تداوم روند کنونی بی شک فرصت حضور در لیست کی روش را خواهد داشت.
رویای حضور در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات رویایی است که باعث می شود هافبک تراکتوری ها در این فصل با انگیزه ای دو چندان تلاش کند.
بی تردید حضور ملی پوشان باتجربه ای چون مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه در کنار دانیال اسماعیلی فر می تواند زمینه را برای ملی پوش شدن او بیش از پیش مهیا سازد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز