روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
ستاره سوری رقیب تــــراکتور در آلمان

باشگاه سعودی برای درمان هر چه سریع تر ستاره سوری خود مقدمات مداوای این بازیکن در کشور آلمان را فراهم کرد.
طرفداران الاهلی یکی دو هفته قبل با خبر ناامیدکننده ای روبرو شده و پی بردند برای مدتی نمی توانند از عمر السوما مهاجم ملی پوش سوریه ای در ترکیب خود بهره ببرند. بازیکنی که عنوان بهترین گلزن سال های گذشته لیگ عربستان را به خود اختصاص داده و نقش کلیدی در موفقیت های این باشگاه مطرح شهر جده داشت.
عمر السوما که از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شده بود با توجه به نزدیکی بازی های لیگ قهرمانان آسیا برای درمان آسیب دیدگی خود راهی آلمان شد که در این راه سران الاهلی با صرف هزینه ای گزاف مقدمات درمان و جراحی پای این بازیکن در یکی از کلینیک های مطرح و مجهز کشور آلمان را فراهم کردند.
این اقدام در راستای بازگشت زودهنگام مهاجم سوری به تمرینات و آمادگی عمرالسوما برای درخشش در ترکیب الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا همچنین دور برگشت لیگ عربستان اتخاذ شد که سر و صدای زیادی هم در بین رسانه های سعودی به راه انداخت. باشگاه عربستانی که یکی از حریفان تراکتورسازی قلمداد می شود امیدوار است مهاجم سوریه ای را تا اواخر دی ماه در تمرینات تیم ببیند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز