روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
سخنگوی دولت نیستم

وزیر کشوردرپاسخ به این سوال که آیا انتصاب شمابه عنوان رئیس ستاداطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشوربه معنای سخنگویی دولت نیز هست؟ گفت: بنده فقط در حوزه اقتصادی صحبت می‌کنم و سخنگوی دولت نیستم.
عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور در حاشیه یکصد و ششمین نشست شورای اجتماعی کشور در جمع خبرنگاران درباره برنامه‌های ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: با توجه به شرایط تبلیغاتی و تخریب دستاوردهای کشور از سوی رسانه‌های خارجی و همین‌طور عدم هماهنگی بین دستگاههای داخلی و عدم اطلاعات کافی رسانه‌های مختلف در خصوص مسائل اقتصادی، سران قوا در جلسه ای که داشتند، تصمیم گرفتند یک هماهنگی بین دستگاههای متولی اقتصادی و اطلاع‌رسانی ایجاد شود.
وزیر کشور با بیان اینکه این ستاد ضمن تبادل اطلاعات و برنامه‌ریزی به صورت سلبی و ایجابی به همه ابهامات و خلاهای جامعه پاسخ می‌دهد، گفت: این ستاد همچنین در راستای پاسخگویی به اغراض معاندین و افرادی که نسبت به تخریب اقتصادی کشور اقدام می‌کنند تشکیل شده است.
وی گفت: در این جلسه مقرر شد که وزارت کشور متولی این موضوع باشد و ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور ۱۹ عضو دارد که من به عنوان هماهنگ کننده ستاد ایفای نقش می‌کنم.
امیدوارم همه رسانه‌ها در این امر ما را یاری کنند و بتوانیم در راستای حقوق حقه مردم کشور که دسترسی به اطلاعات درست و دقیق است گامهای خوبی برداریم.
رحمانی فضلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا انتخاب شما از سوی رئیس جمهور به عنوان رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور به معنای سخنگویی دولت نیز هست؟ گفت: بنده فقط در حوزه اقتصادی صحبت می‌کنم و سخنگوی دولت نیستم. همه اموری که احتیاج به هماهنگی در سطح ملی دارد را وزارت کشور بر عهده می‌گیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز