روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,233
  • 1,696
  • 1,392,094
سردار مهاجمی ارزشمند برای فوتبال ایران

ملی پوشان ایران پس از حضور در اردوی اتریش در تنها دیدار تدارکاتی ، یکشنبه شب گذشته قبل از بازی حساس مقابل ازبکستان در برابر مونته نگرو قرار گرفتند و موفق شدند این تیم را با شکست روبرو کنند . سردار آزمون مهاجم ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه تدارکاتی هر دو گل ملی پوشان را به ثمر رساند . تیم ملی ایران در دیداری جذاب و تماشایی که موقعیت های فراوانی را نصیب دو تیم کرد با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید . بازی با حملات ملی پوشان ایران آغاز شد و آنها در همان ده دقیقه ابتدایی توپ و میدان را در دست گرفتند ، اتفاقی که باعث شد خیلی زود گل برتری خود را به ثمر برسانند گلی که روی خلاقیت و حرکت زیبای ترابی به دست آمد اما پس از گل تیم ملی ، یاران حریف پیش کشیدند و به نوعی توپ و میدان را در دست گرفتند ، آنها در تقلای به ثمر رساندن گل تساوی بودند و بارها تا مرز فروپاشی دروازه ایران پیش رفتند اما در نهایت با موانعی که پیش روی آنها شکل می گرفت موفق به این کار نشدند . آنها در حدود بیست و پنج دقیقه ابتدایی بازی را بطور کامل در دست داشتند و در نهایت موفق به گلزنی نیز شدند و جالب اینکه پس از آن نیز به دنبال به ثمر رساندن گل دوم بودند اما هر آنچه بود مقاومت و بازی منطقی ملی پوشان ایرانی این فرصت را از آنها گرفت . در پنج دقیقه پایانی بازی در نیمه نخست نیز باز هم ملی پوشان کشورمان بازی را در دست گرفتند و دو بار تا باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما در نهایت موفق به این کار نشدند تا دو تیم نیمه اول را با تساوی به پایان برسانند . اما در نیمه دوم باز هم این شاگردان کی روش بودند که بازی را با حملات خود آغاز کردند ، هجومی که تنها چند دقیقه دوام آورد و پس از آن بود که مونته نگرو با تصاحب توپ و میدان راه دروازه ایران را در پیش گرفت و موفق شد چند بار موقعیت های جدی روی دروازه بیرانوند به وجود بیاورد . در میانه های نیمه دوم ملی پوشان ایران که حساب شده و منطقی بازی را به جریان در می آوردند ، توانستند از یک موقعیت خوبی که روی کار گروهی بی نقص به دست آمد به گل برتری خود دست پیدا کنند ، پس از این گل نیز با وجود حملات مونته نگرو ، شاگردان کی روش هر از گاهی خود را به دروازه حریف می رساندند و حتی می توانستند به گل سوم خود نیز دست پیدا کنند ، اما این اتفاق نیفتاد تا با مقاومت در برابر حریف ، سومین پیروزی پیاپی خود را به دست بیاورند . تیم ملی فوتبال ایران با این پیروزی با روحیه و انگیزه مضاعف در مقابل ازبکستان در دور مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار خواهد گرفت .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز