روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۱۲/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 42
  • 609
  • 1,234,756
سرطان دومین عامل مرگ و میر در آذربایجان غربی

رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی آذربایجان غربی گفت: سرطان دومین عامل مرگ و میر در آذربایجان غربی است.
جواد خشابی رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی آذربایجان غربی ، در نشست خبری با اصحاب رسانه بالا بودن تعداد خیریه ها و سازمان های مکردم نهاد را از شاخص های نوع دوستی در جوامع دانست و افزود: باید با شناسایی، حمایت و ایجاد تعامل دوسویه میان نهادهای خیریه و جامعه اهتمام لازم را دررسیدن این نهاد ها به اهدفشان داشته باشیم.
وی با بیان اینکه سرطان به عنوان سومین عامل مرگ و میر در کشور مطرح است خاطرنشان کرد: سرطان در آذربایجان غربی رتبه دوم بیشترین مرگ و میر ها را به خود اختصاص داده است.
خشابی همچنین ارائه خدمات رایگان برای بیماران سرطانی کم بضائت و افتتاح سرای اقامتی بیماران با ظرفیت ۳۲ سوئیت را از جمله اقدامات انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی استان برشمرد.
رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود با اشاره به افتتاح بیمارستان ۱۰۰ تختخوابی خیریه امید با هدف ارائه خدمات به بیماران سرطانی و صعب العلاج خاطرنشان کرد: علی رغم ارائه خدمات ویژه به بیماران سرطانی در بیمارستان امید، این بیمارستان تمام امکانات بیمارستان های عمومی تخصصی و فوق تخصصی را در سطح بسیار بالاتر داراست و فقط مختص بیماران سرطانی نیست.
رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه بیمارستان امید با تعرفه های ویژه مراکز درمانی خیریه ابلاغی وزارت بهداشت به ارائه خدمات می پردازد افزود: بنابه تصمیم هیئت مدیره بیمارستان امید هیچ بیماری در این بیمارستان به دلیل ناتوانی مالی از دریافت خدمات درمانی محروم نخواهد بود.
وی اضافه کرد: بنابه دستور هیئت مدیره بیمارستان طرح ویزیت رایگان بیماران در ایام محرم و تا پایان ماه محرم اجرا خواهد شد و شهروندان میتوانند از این خدمات بهره لازم را ببرند.
خشابی رئیس هیئت مدیره انجمن خیریه حمایت از بیماران سرطانی آذربایجان غربی با تاکید براینکه انجمن با افتتاح بیمارستان نیازمند حمایت های هرچه بیشتر مردم و مسئولین است خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم با استقبال از طرح بیماریار کمک حال انجمن و بیماران تحت حمایت در تامین هزینه های درمانیشان باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز