روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
سرقت ، برای درمان همسر در آلمان

سردسته باند سرقت که هنگام دزدی از خانه مردی ثروتمند در غرب تهران دستگیر شده است می‌گوید برای تأمین هزینه درمان همسرش که در آلمان بسر می‌برد به ایران آمده و به ناچار دست به دزدی زده تا هزینه‌هایشان را تأمین کند.چند روز قبل با دستگیری ۱۱۳ سارق در تهران، اعضای باند ۴ نفره‌ای هم که در غرب تهران، طلا، پول و ارز از خانه‌ها سرقت می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند و به دام افتادند.
خبرنگارما با سردسته این باند گفت‌و‌گویی انجام داده است که می‌خوانید:
خودت را معرفی کن؟ رضا ۳۶ ساله هستم.
به چه جرمی دستگیر شدی؟ سرقت از خانه صاحبکار سابقم. البته باورکنید مجبور به سرقت شدم. چراکه من مقیم و ساکن آلمان هستم. مدتی قبل همسرم به بیماری ریوی مبتلا شد و برای درمانش باید هزینه سنگینی می‌پرداختم. اما به خاطرمشکلات مالی و برای تهیه پول ۹ ماه قبل به تهران آمدم تا اینکه دزد شدم.
همدستانت را می‌شناختی؟ نه. با این سه نفر در قهوه خانه آشنا شدم و وقتی فهمیدند مشکل دارم قبول کردند در ازای دریافت پول با من همکاری کنند.
چرا خانه صاحبکار قبلی را انتخاب کردی؟ چند سالی در آنجا سرایدار بودم. می‌دانستم مرد میانسال پول زیادی دارد. وقتی مطمئن شدم او نزول‌خور است، به فکرم رسید از خانه‌اش در سعادت آباد سرقت کنم. مجبور بودم برای نـــــــجات همسرم هر کاری بکنم.
پس چرا از کسی کمک نگرفتی؟ برای دریافت کمک و وام به مراکز و بانک‌های زیادی رفتم اما به نتیجه‌ای نرسیدم. باورکنید پشیمان هستم اما مجبور به دزدی بودم. زنم روی تخت بیمارستان در آلمان است و برای درمانش باید پول فراهم می‌کردم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز