روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 64
  • 841
  • 1,328,797
سرقت از بانک با سلاح قلابی

دو مرد که با سـلاح قلابی به بانک روســتایی دســتبرد زده و ۴۰ میلیون دزدیده بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند. ســرقت از بانــک با ســاح قلابی ســرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه ، معاون اجتماعی فرماندهــی انتظامی گیلان گفت: ســاعت ۸ و ۵۵ دقیقه پنجشنبه ، بانک ملت روستای دستک در بندرکیاشهر شهرســتان آستانه اشرفیه مورد ســرقت قرار گرفت و ماموران برای بررســی موضوع در آنجا حاضر شدند. ماموران بــا حضوردر آنجــا و تحقیقات اولیه متوجه شــدندکه ســارقان دو نفربوده اندکه با ایجاد رعب و وحشــت بــرای کارمندان بانک و مشــتریان و تهدید آنهــا ۴۰ میلیون تومان از بانک دزدیده و متواری شده اند. وی افــزود: تحقیقات نشــان مــی داد یکی از سارقان لباس نظامی به تن داشته و سالح کلتی که به دســت داشته این ســرقت را با همدستی مــردی دیگــر رقم زده اســت. ایــن در حالی بود که آنها هنگام فرار ســاح را جا گذاشــته بودندکه در بررســی از این سالح مشخص شد قالبی است. جعفری خیرخواه تصریح کرد :چند روز قبل از این حادثه بانک مورد نظر تحت بررسی پلیس پیشــگیری قرار گرفته و مــوارد نقص امنیتی و حفاظتی به مسئول بانک اعالم شده بود. در ادامه تحقیقات پلیسی سرنخ هایی از سارقان به دست آمده که با دستگیری آنها به زودی در این باره اطالع رسانی خواهد شد

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز