روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 753
  • 817
  • 1,357,909
سرقت مسلحانه از بانک

فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی از سرقت مسلحانه از یک بانک در خیابان احمدآباد مشهد خبر داد.
قادر کریمی با اعلام این خبر، اظهار کرد: ساعت ٩:۴٣ چند روز پیش مردی موتور‌سوار که لباس و شالی مشکی‌رنگ بر تن داشت، با یک دستگاه موتورسیکلت وارد بانک رسالت شعبه خیابان احمدآباد مشهد شده و در داخل بانک با اسلحه اقدام به تهدید مشتریان و کارکنان بانک کرد. برابر تحقیقات اولیه این فرد حدود ۱۷‌میلیون و ۲۰۰‌هزار تومان وجه نقد را به سرقت برده است.
کریمی با بیان اینکه سارق بلافاصله از بانک خارج و با موتورسیکلت هوندای قرمزرنگ از محل متواری شد، تصریح کرد: مأموران انتظامی با دریافت این گزارش در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را به محل رسانده و طرح مهار در دستور کار پلیس قرار گرفت.
او با اشاره به اینکه عملیات پلیسی با ردزنی‌های گسترده برای شناسایی و دستگیری عامل این سرقت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: پلیس به سرنخ‌هایی دست یافته و ان‌شاءالله به‌زودی خبر دستگیری این فرد را به شهروندان اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز