روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
سرقت مسلحانه پسر خاله‌ها

پسر جوانی که با همدستی پسرخاله‌اش، با اسلحه قلابی به سه مغازه دستبرد زده بود پس از دستگیری راز یک آدمربایی در دوئل عشقی را فاش کرد.
چندی پیش یک فروشنده تلفن همراه در تماس با پلیس گفت که مرد جوانی تحت عنوان مشتری وارد مغازه‌ام شد و در فرصتی مناسب یک گوشی آیفون را دزدید و زمانی که خواستم با او مقابله کنم اسلحه‌ای به طرفم گرفت و فرار کرد.
کارآگاهان در جریان تحقیق برای دستگیری سارق گوشی همراه با دو سرقت مسلحانه دیگر روبه‌رو شدند که در یکی از این سرقت‌ها گوشی تلفن همراه دیگری به سرقت رفته بود اما در سرقت دوم کارت عابربانک صاحب یک سوپرمارکت ربوده شده بود که سارقان با آن لوازم جانبی تلفن همراه خریده بودند.
کارآگاهان در جریان تحقیقات تصویر متهمان را به دست آورده و مشخص شد ۲ دزد مسلح از سارقان سابقه دار و پسرخاله هستند. به این ترتیب دو متهم دستگیر شدند.
تحقیقات پلیسی نشان داد یکی از متهمان توسط پلیس استان البرز تحت تعقیب بوده است. این متهم جوان چهارشنبه آخر سال گذشته مرد جوانی را به زور سوار خودرواش کرده و با بردن به محلی خلوت با قمه مصدومش کرده بود. طبق اظهارات شاکی اختلاف آنها بر سر دختر جوانی بود که در زمان آدم‌ربایی نیز داخل خودروی متهم حضور داشت.
بدین‌ترتیب دو متهم جوان به دستور بازپرس رستمی از شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ویژه سرقت تهران راهی بازداشتگاه شدند و جست‌وجوها برای دستگیری همدست آنها ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز