روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
سرمربی تیم‌های پایه کاراته بانوان: کار بسیار سختی در قهرمانی آسیا داریم

سرمربی تیم‌های ملی کاراته نوجوانان و جوانان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره هدایت تیم‌های ملی کومیته، بیان‌ کرد: پیش از تصادفی که برای من پیش آمد، سرمربی کومیته بودم و با توجه به حادثه‌ای که برای من رخ داد در بخش کاتا فعالیت کردم، چرا که شرایط بدنی مناسبی نداشتم. هدایت تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان در بخش کومیته به من داده شد و من نیز آن را پذیرفتم و به همین دلیل کاتا را کنار گذاشتم و بیش‌ترین تمرکز خود را در بخش کومیته قرار دادم. خدا را شکر در هشت اردوی برگزار شده، در بخش نوجوانان و جوانان توانستیم بسیار خوب پیش رویم.
ارباب در ادامه‌ با اشاره به این که در بخش پایه تجربیات بسیاری وجود ندارد، ادامه‌ داد: بازیکنان نوپایی داریم که تجربیات بسیار کمی دارند، چرا که تنها در رقابت‌های قهرمانی کشور حضور داشته‌اند. هر سه بازیکن بخش نوجوانان اصلا تجربه حضور در رقابت‌های برون مرزی را ندارند و ما سعی کردیم در اردوهای تیم‌ ‌ملی مسابقات تدارکاتی را برای آن‌ها برگزار کنیم و فدراسیون با دعوت از هفت شهرستان، شرایطی را فراهم کرد که رقابت‌های خوبی برای ملی‌پوشان برگزار کردیم. پنج مسابقه تدارکاتی با حضور داوران برگزار شد و ملی‌پوشان را ارزیابی کردیم.
او در پاسخ به این سوال که در آینده فعالیتش را در بخش کاتا یا کومیته ادامه‌ می‌دهد؟ پاسخ داد: من قهرمان کومیته بودم، پس از مدتی کومیته را کنار گذاشتم و به عنوان بازیکن کاتا ادامه‌ دادم، تا جایی که کشورم به من نیاز داشته باشد، در بخش کومیته پیش خواهم رفت.
ارباب درباره پیش‌بینی خود از کسب نتایج در رقابت‌های قهرمانی آسیا، بیان‌ کرد: در گذشته اهمیت چندانی به رده‌های پایه داده نمی‌شد، اما با توجه به المپیکی شدن کاراته و سرمایه‌گذاری کشورها در بخش‌های پایه، کار برای ما بسیار سخت است و نباید هیچ کشوری را دست کم بگیریم. تمام تمرکز خود را بر روی آنالیز بازیکنان سایر کشورها گذاشتیم، اما با این وجود تجربه بسیار مهم است و بازیکنان ما کم تجربه هستند. ملی پوشان بتوانند آموزش‌های لازم را که در اردوها دیده اند را انجام دهند ان‌شاء‌الله نتیجه‌ خوبی کسب خواهند کرد.
سرمربی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان در پایان، بیان‌ کرد: در هر شرایطی توانستیم با تیم کار کنیم. کادرفنی همه یکدل و یک هدف هستیم و همه با جان و دل فعالیت می‌کنند. امیدوارم نتیجه‌ خوبی را کسب کنیم و فدراسیون توجه بیش‌تری نسبت به رده‌های پایه داشته باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز