روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 194
  • 771
  • 1,433,830
سرمربی تیم تراکتور تبریز: نمی‌دانیــم جمعه با چه تیمی بــازی می‌کنیم شروع تمرینات سخت تراکتور

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: روز جمعه برابر حریفی بازی می کنیم که از تفکرات سرمربی اش خبر نداریم.
محمد تقوی در تمرین تیم تراکتورسازی اظهار داشت: خوشبختانه جلسه خوب تمرینی بعد از بازگشت بازیکنان تیم ملی بود و بازیکنان تیم تراکتورسازی از لحاظ بدنی و روانی آماده هستند.
وی گفت: می‌دانیم بازی سختی برابر فولاد خوزستان داریم و نه تنها این بازی، بلکه از چند هفته گذشته که به کورس مدعیان بازگشتیم هر بازی سختی خاص خودش را برای ما دارد و بازیکنان تیم به خوبی به این موضوع واقف هستند.
تقوی گفت: تمرین تیم بیشتر به برنامه‌های هوازی با بازیکنان اختصاص داشت و تمرینات سخت تیم از فردا آغاز می‌شود.
مربی تیم تراکتورسازی تبریز در مورد بازی تیمش با فولاد خوزستان گفت: مهمترین موضوع این است که ما نمی‌دانیم با چه تیمی بازی داریم و تیم فولاد خوزستان در ۱۴ هفته گذشته با یک شکل و یک فرم بازی کرده است و در این بازی مطمئنا با مربی جدید خود تغییراتی خواهد داشت.
وی افزود: از این بابت نگران نیستیم چون تیم تراکتورسازی به مرحله‌ای رسیده است که باید تفکرات خود را در میدان مسابقه پیاده کند و مهم نیست مقابل چه تیمی قرار بگیرد، اما ناشناخته بودن تیم فولاد و اینکه این تیم با چه سیستمی و چه فلسفه‌ای روز جمعه وارد میدان می شود، می‌تواند روی کار تیم ما اثر بگذارد.
تقوی تصریح کرد: خوشبختانه به جایی رسیدیم که برابر هر تیمی قرار بگیرم می‌توانیم تفکرات خود را در میدان پیاده کنیم و مهم نیست برابر چه تیمی بازی داریم و در حال حاضر تمام تمرکز ما این است که تیم خود را برای بازی روز جمعه آماده کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز