روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 253
  • 351
  • 1,279,786
سرمربی تیم ملی والیبال ایران مشخص خواهد شد استویچف: احتمال اینکه پاسخ مثبت دهم، زیاد است

گزینه بلغاری و محبوب فدراسیون والیبال که موفق به ادامه کارش در اروپا نشد حالا پیش بینی می کند مقصد بعدی اش ایران باشد.
طبق اعلام قبلی فدراسیون والیبال و رادوستین استویچف، گزینه بلغاری نیمکت تیم ملی ۲۷ دسامبر یعنی قرار است پاسخ نهایی خود را اعلام کند تا تکلیف سرمربی جدید مشخص شود. در حال حاضر فدراسیون ایران تمام تمرکز را روی به توافق رسیدن با استویچف گذاشته است و برخلاف سایر گزینه ها، مذاکره بین ایران و استویچف بسیار امیدوار کننده پیش می رود.
او در آخرین اظهار نظر خود در مورد وضعیت مذاکرات با ایران به سایت اسپورتال بلغارستان، یکی از معتبرترین منابع خبری این کشور گفته است: «همه چیز تا اینجا به خوبی پیش رفته است و در حال آخرین بررسی ها هستم. احتمال اینکه پاسخ مثبت دهم، زیاد است.»
آناستازی و مندز دو گزینه دیگر که پاسخ هایی کاملا متفاوت در روند مذاکره با ایران داده بودند و این واکنش استویچف این منظور را می رساند که احتمال اعلام نام او به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران بسیار زیاد است. این سرمربی بلغار در صورت توافق با ایران تبدیل به اولین مربی بلغارستانی خواهد شد که روی نیمکت تیم ملی ایران خواهد نشست.
استویچف اولین و محبوب ترین گزینه هدایت ایران بوده است و فدراسیون بارها علاقه خود را برای همکاری با او اعلام کرده است. محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال هم در مورد او می گوید: «در حال حاضر صحبت‌های لازم را با این مربی انجام می‌دهیم و یک سری از فیلم‌ها و اطلاعاتی که از ما خواسته در اختیارش گذاشته‌ایم و به سوالاتی که در این مدت برای او پیش آمده جواب می‌دهیم. ما دوست داریم که استویچف مربی تیم ملی شود و امیدواریم که او هم بپذیرد.»
حالا با توجه به صحبت های طرفین مذاکره و روزشماری که فدراسیون برای این بررسی ها گذاشته بود باید نام سرمربی تیم ملی والیبال ایران معرفی شود تا در صورت توافق نهایی اولین سرمربی بلغارستانی روی نیمکت تیم ملی ایران بنشیند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز