روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 841
  • 1,328,765
سرمربی تیم ملی والیبال زنان: با آمادگی در رقابت های آسیایی به میدان می رویم

سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران گفت: ملی پوشان والیبال ایران در شرایط آمادگی مطلوبی قرار دارند و تلاش می کنیم تا آغاز رقابت های قهرمانی بانوان آسیا روند آمادگی آنها را حفظ کنیم و با قدرت در این دوره از رقابت ها حضور یابیم.
«اکرم قهرمانی» به خبرنگار ان گفت: در اردوی آماده سازی ویتنام تیم به هماهنگی خوبی رسید و در تهران نیز تمرینات آماده سازی ملی پوشان را دنبال خواهیم کرد. ملی پوشان والیبال بانوان ایران تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در رقابت های قهرمانی بانوان آسیا در مانیل فیلیپین آغاز کردند.
وی افزود: با توجه به شناخت خوبی که از عملکرد، نقاط ضعف و قوت بازیکنان در اروی ویتنام به دست آورده ایم، تمرینات را تا روز اعزام به رقابت های قهرمانی بانوان آسیا ادامه می دهیم.
سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران گفت: اردوی ویتنام با ۱۷ بازیکن برگزار شد و از همه بازیکنان در دیدارهای تدارکاتی در این کشور استفاده کردیم و عملکرد آنان و توانایی و نقاط ضعف بازیکنان شناسایی شد. بر همین اساس قصد داریم در ادامه برنامه های آماده سازی روی دفاع کنار، سرویس ها و دریافت ها بیشتر کار کنیم.
قهرمانی افزود: شرایط آب و هوایی در اردوی آماده سازی ویتنام شبیه کشور فیلیپین محل برگزاری رقابت های قهرمانی آسیا است و از این نظر بازیکنان شرایط آب و هوایی کشور میزبان بازی های آسیایی آشنا شدند.
وی گفت: کادر فنی در پایان اردوی ۱۰ روزه ویتنام در انتخاب ترکیب اصلی تیم به جمع بندی رسید ولی با این وجود تمرینات خود را در تهران با ۱۶ بازیکن ادامه می دهیم و تا پایان هفته نیز دو بازیکن از ترکیب تیم جدا می شوند.
سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران گفت: در اردوی ویتنام تمرینات بدنسازی در بخش قدرتی انجام شد و در آخرین اردو نیز تمرینات بدنسازی سبکی طراحی شده است.
تیم ملی والیبال زنان ایران ۱۴مرداد ماه تهران را به مقصد فیلیپین برای حضور در رقابت های قهرمانی والیبال زنان آسیا ترک می کند. نوزدهمین دوره رقابت‌ های والیبال قهرمانی زنان آسیا ۱۸ تا ۲۶ مردادماه به میزبانی شهر «مانیل» کشور فیلیپین برگزار می ‌شود.
در این رقابت ها ۱۴ تیم آسیایی حضور دارند و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های چین تایپه، تایلند و مالدیو هم گروه است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز