روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۹/۲۰
روزنامه ساقی آذربایجان
سرمربی نفت و گاز گچساران: توانایی کسب میزبانی جام باشگاه های هندبال آسیا را نداریم

سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران می گوید که تمرینات تیم، جهت آماده شدن در لیگ برتر حدود یک ماه است که آغاز شده است. گچساران زیرساخت خوبی برای کسب میزبانی جام باشگاه های آسیا ندارد.
مهدی آزادمنجیری سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران در گفت وگو با ایسنا، در مورد آغاز اردوهای این تیم اظهار کرد: تقریبا ۲۵ روز است که اردوهای این تیم آغاز شده است و بچه ها را برای شروع لیگ برتر آماده می کنیم.
او در مورد ترکیب تیم گچساران گفت: در این فصل نیز از همان بازیکنان سال قبل بهره می بریم. تنها چند ملی پوش جوان و نوجوان را دعوت کرده ایم، که به احتمال زیاد دو نفر آن ها را در کنار ترکیب اصلی خواهیم داشت.
سرمربی تیم هندبال نفت و گاز گچساران ادامه داد: تمام حواس من و بازیکنان این تیم آماده شدن برای لیگ برتر فصل جاری است. کمتر از دو ماه تا آغاز لیگ برتر زمان داریم و همه هم و غم ما آمادگی کامل در این رقابت هاست تا پرقدرت در لیگ حاضر شویم. طبق اعلام فدراسیون رقابت های لیگ برتر چهارم شهریور آغاز می شود.
وی در مورد حضور تیم نفت و گاز گچساران در جام باشگاه ها گفت: تا رقابت های جام باشگاه ها زمان زیادی داریم و قطعا برای ما اکنون لیگ مهمتر است.
آزادمنجیری در مورد کسب میزبانی جام باشگاه ها توسط باشگاه نفت و گاز گچساران بیان کرد: من زیاد در جریان این موضوع نیستم و مسئولان باشگاه بیشتر در جریان هستند. از لحاظ فنی که برای کسب این میزبانی مشکلی نداریم، اما زیرساخت های خوبی در این شهر وجود ندارد. برای کسب میزبانی نیاز به سالن های استاندارد، هتل و امکانات است که فکر نمی کنم این شرایط مهیا باشد. در حال حاضر بیشتر حواس ما به لیگ برتر معطوف است.
تیم نفت و گاز گچساران در لیگ برتر دو سال گذشته با سرمربیگری مهران کیخایی به عنوان دومی دست یافت و جواز حضور در رقابت های جام باشگاه های آسیا را کسب نمود. در حال حاضر هدایت این تیم به عهده مهدی آزادمنجیری است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز