روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 222
  • 702
  • 1,334,423
سرنوشت رازآلـود دختر گمشده

معمای ناپدید شدن دختر نوجوان در صحنه مرگ مرموز مادر و برادرش، با گذشت ۶ سال هنوز در هاله‌ای از ابهام است. به همین خاطر بازپرس جنایی تهران خواستار چاپ عکس دختر نوجوان شد تا شاید با شناسایی اش، راز این ماجرا فاش شود.
۲۱ مرداد سال ۸۹ خبرکشف جسد زن جوان و پسرش در خیابان آیت اله کاشانی تهران به بازپرس کشیک وقت پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. زمانی که آنها وارد طبقه دوم مجتمع مسکونی شدند با اجساد مادروفرزند روبه‌رو شدند. این درحالی بود که باتوجه به گذشت زمان زیادی از مرگ آنها، اجساد بشدت متلاشی شده و قابل شناسایی نبود. در کنار جسد زن جوان تکه شیشه‌ای به چشم می‌خورد که نشان می‌داد دست چپ مادربا آن بریده شده است.
در بازرسی از خانه نیز دفترچه خاطرات زن جوان پیدا شد که دست نوشته‌هایی از اوهم به‌دست آمد. دست نوشته‌ها نیزاز وضعیت نامطلوب زندگی‌شان حکایت داشت.
در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد زن جوان به خاطر اختلاف‌های شدید خانوادگی از همسرش جدا شده و به همراه پسر خردسال و دختر ۱۳ساله‌اش زندگی می‌کرد. اما اثری از دختر ۱۳ ساله اش- ریحانه- وجود نداشت.بنابراین به دستوربازپرس جنایی اجساد برای تعیین علت وزمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت. تا اینکه متخصصین اعلام کردند مادروفرزند با داروی مرگبار از پادرآمده‌اند.
با اعلام این نظریه علمی و گم شدن مرموز دختر ۱۳ ساله خانواده،فرضیه‌ای مبنی بر خودکشی خانوادگی مطرح شد که ریحانه در این تصمیم مادر و برادر ۱۰ ساله‌اش را همراهی نکرده و با ترک خانه فراری شده است. در فرضیه دیگری، کارآگاهان جنایی احتمال دادند که مادر و پسر قربانی توطئه شوم یک آشنا شده‌اند و دختر نوجوان نیز در اسارت است.
در آخرین فرضیه، احتمال داده شد ریحانه از جزئیات قتل مادر و برادرش اطلاع داشته و به همین خاطر فراری شده است.کارآگاهان درادامه جست‌و‌جو‌ها به بررسی بیمارستان‌ها، زندان ها، مراکزبهزیستی، کلانتری‌ها و حتی اجساد ناشناس پرداختند، اما هیچ ردی از دخترک به‌دست نیاوردند.
ازسوی دیگروقتی مشخص شد که زن جوان با مرد رمالی در ارتباط بوده و چندین بار برای حل مشکلات‌شان به او مراجعه کرده است، مرد رمال بازداشت شد.
اما تحقیقات از او هم نتیجه‌ای نداشت و مدتی بعد این مرد نیزآزاد شد. باتوجه به گذشت حدود ۶ سال از این ماجرا و مبهم بودن علت مرگ زن جوان و پسرش و سرنوشت نامعلوم ریحانه، بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران با درخواست انتشار عکس دختر نوجوان ازمردم خواست چنانچه از سرنوشت وی اطلاع دارند موضوع را با دادسرای امور جنایی تهران یا اداره دهم پلیس آگاهی ویا پلیس ۱۱۰درمیان بگذارند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز