روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 13
  • 857
  • 1,393,306
سریال‌هایی که فضای رمضان ندارند

تلویزیون در ماه رمضان امسال چهار سریال برای پخش در نظر گرفته است که از این میان فقط دو سریال تولید داخلی هستند.
سریال‌های «نفس» و «زیر پای مادر» دو سریال تولید داخلی سیما هستند که برای پخش در ماه مبارک رمضان امسال در نظر گرفته شده‌اند و دو مجموعه دیگر به نام «رستاخیز تفنگ‌ها» و «افسانه سامبونگ»، دو سریال خارجی هستند که محتوای آنها چندان ارتباطی با حال و هوای ماه رمضان ندارد.
هر چند با توجه به موضوع انقلابی سریال «نفس»،;که یک درام روانشناسانه است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب روی می دهد و در مورد جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می شود. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای را پشت سرمی گذارد. این مجموعه نیز با حال و هوای رمضانی آنچنان مرتبط نیست.
در این میان، بعضاً عنوان می‌شود که با توجه به زمان دیرهنگام اذان مغرب و مهلت کمی که برای پخش آثار نمایشی وجود دارد، صداوسیما به پخش تعداد کمتری سریال تولیدی تصمیم گرفته است تا به مجموعه‌هایی که در کنداکتور پخش قرار می‌گیرند، فرصت دیده شدن، داده شود؛ این در حالی است که تجربه سال‌های گذشته، نشان داده است که جدول پخش تلویزیون در مناسبت‌ها و خصوصا مناسبتی مانند رمضان، از بهترین زمان‌ها برای دیده شدن یک سریال است و تعداد بالای سریال‌ها هم تاثیری بر این روند ندارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز