روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 20
  • 338
  • 1,278,198
سریال‌های تلویزیون گرفتار دور باطل شده‌اند

فلور نظری بازیگر درباره فعالیت این روزهای خود و دلیل کم کاری‌اش در تلویزیون صحبت کرد.
فلور نظری بازیگر تلویزیون و سینما که قرار بود در سریال «عروس تاریکی» به کارگردانی محمود معظمی به ایفای نقش بپردازد درباره این پروژه به خبرنگاران گفت: به دلیل اینکه درگیر سریال«راه و بی راه» به کارگردانی داود بیدل بودم و لوکیشن فیلمبرداری این سریال با سریال «عروس تاریکی» در یک شهر نبود، ناگزیر شدم از این پروژه انصراف دهم.
این بازیگر با بیان اینکه به تازگی نمایشنامه خوانی«روز واقعه» را به اتمام رسانده است، بیان کرد: به تازگی با یک پروژه سینمایی قرارداد بسته ام همچنین این روزها در سریال «حکایت های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی مشغول بازی هستم که این سریال در مرحله فیلمبرداری است و احتمالا از شبکه یک یا دو پخش می‌شود.
بازیگر فیلم های «خانه به دوش» و «متهم گریخت» درباره وضعیت سریال های تلویزیون در سال های اخیر گفت: متاسفانه این روزها فیلمنامه ها خیلی شبیه هم شده اند و شخصیت های آن شباهتی به آدم هایی که ما در جامعه می‌بینیم، ندارند.
این بازیگر تلویزیون با اعلام اینکه سریال ها در دور باطل افتاده اند، توضیح داد: شخصیت های سریال ها خیلی شبیه هم شده اند و فقط بازیگران آنها تغییر می کنند و حتی گاهی بازیگران این شخصیت‌ها هم عوض نمی‌شوند و به‌نظرم این وضع فاجعه است.
نظری در پاسخ به این پرسش که فیلمنامه هایی که به وی پیشنهاد می‌شود چه کیفیتی دارد، عنوان کرد: من این شانس را داشته ام که در چند سریال بسیار قوی کار کردم که حتی بعد از گذشت چندین سال باز هم مخاطب خود را دارد و به همین دلیل سعی می‌کنم نقش تکراری بازی نکنم. حتی گاهی مردم برایم عکس ارسال می‌کنند که در حال تماشای دیدن این سریال ها هستند و من هیچ زمان این تجربه شیرین را فراموش نمی‌کنم و به احترام مخاطبان در هر کاری حضور نمی یابم.
وی در پایان عنوان کرد: هرچند من هم به عنوان یک بازیگر ممکن است از لحاظ مالی در شرایطی باشم که مجبور شوم در فیلم یا سریالی بازی کنم اما سعی می کنم بیشتر مشغول نمایشنامه خوانی، اجرای تئاتر یا نمایش رادیویی باشم و به کمک این کارها بتوانم خودم را بازنگری کنم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز