روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 882
  • 994,334
سریال‌های پلیسی جذابی در دست تولید است

سردار منتظرالمهدی با اشاره به سریال های در دست ساخت بیان کرد که در این آثار پلیس ایده آل را به تصویر می کشند.
سردار سعید منتظرالمهدی معاون و سخنگوی سابق ناجا که روز گذشته ۲۳ تیرماه طی تغییراتی از ناجا رفت درباره سریال های پلیسی که در دوره مسئولیت وی در جریان تولید قرار داشتند به خبرنگاران گفت: «گشت ویژه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت یکی از سریال های در حال تولید است که در ۱۳ قسمت برای هفته نیروی انتظامی آماده می شود.
وی ادامه داد: این سریال در ژانر جنایی، پلیسی و کارآگاهی است و فضایی اکشن دارد و امیدواریم مورد استقبال بینندگان قرار بگیرد.
به گفته وی، «گشت ویژه» با نگاه پیشگیری و آگاه سازی مخاطبان ساخته می شود.
سخنگوی سابق ناجا عنوان کرد: سریال دیگری با نام «دختر گمشده» داریم که به کارگردانی احمد کاوری در ۶ قسمت آماده می شود.
وی با اشاره به یک پروژه طولانی مدت بیان کرد: یک تریلر ۱۰۰ قسمتی در حال برنامه ریزی است تا بعدا به تولید برسد که شروع این اثر از مرزهای کشور و درباره بحث منافقان و ترورها خواهد بود. فیلمنامه بخشی از این تریلر ۱۰۰ قسمتی با نام «ابرهای تابستان» آماده شده است و محمدرضا شفیعی تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.
سردار منتظرالمهدی افزود: مجموعه دیگری با نام «رهایی گروگان» در هشت قسمت به نگارش درآمده که اثر بسیار جذابی است و فضایی اکشن دارد. این مجموعه نیز آماده پیش تولید است و این بخش هم در قالب همان تریلر ۱۰۰ قسمتی گنجانده خواهد شد. همچنین سریالی با نام «بارانداز» داریم که جزییات این سریال بعدا اطلاع رسانی خواهد شد.
وی درباره تولید سریال های پلیسی و علاقه مخاطبان به این آثار عنوان کرد: مردم سریال های پلیسی را دوست دارند و ما هم تلاش می کنیم تصویری از پلیس ارایه دهیم که از واقعیت دور نباشد و به سمت و سوی ایده آل های ما هم پیش برود. درواقع اگر سریالی می سازیم و پلیسی را معرفی می کنیم صرف این نیست که بگوییم پلیس ما اینگونه است و ممکن است مخاطب به کلانتری برود و چنین برخوردی هم نبیند و البته شاید هم بهتر از آن را ببیند.
سردار منتظرالمهدی در پایان گفت: تصویری که ارایه می شود قرار است پلیس مورد قبول را نمایش دهد تا مردم او را ببینند و همکاران من بفهمند که چنین پلیسی ایده آل است و به سمت او گرایش پیدا کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز