روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 138
  • 761
  • 1,434,535
سستی در مدیریت زنان

باخبر شدیم خانم صادق زادده مدیرکل بانوان استاندرای آذربایجان شرقی ، اخیرا کنفرانس مطبوعاتی تشکیل داده تا از دستاوردهای حوزه مدیریتی خودش به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی کند. هرچند روزنامه ساقی آذربایجان به این نشست دعوت نشده بود تا دست رسانه های همسو برای طرح سئوالات شکلاتی (سئوالات کلیشه ای و تزئینی) باز باشد، اما از خروجی رسانه ای این نشست اینگونه بر می آید که ایشان حرف مهمی برای گفتن نداشته است. صرفا چند گزارش عملکرد اداری که فقط به درد راضی کردن مدیران بالادستی می خورد و یا وعده برگزاری چند نمایشگاه و کارگاه که دیگر کلیشه ای شده است، همه آن چیزی بوده است که این مسئول برای گفتن،با خود همراه داشته است.
ایشان احتمالا در این جلسه با این پرسش هایی که در زیر می آید مواجه نشده است تا پاسخی بدهد اما در این مقاله مایلم این سئوالات را مطرح نمایم تا خدای نکرده اصل مطلب فراموش نشود.
ایشان توضیح دهند چرا بالاترین میزان کودک همسری در کشور ،بعد از خراسان رضوی متعلق به استان ماست ؟
در حالیکه همه کارشناسان دولتی بر قبح و آسیب های ناشی از این امر ناپسند تاکید می کنند.
چرا هنوز شیلتر بانوان در استان و بخصوص در تبریز راه اندازی نشده است ؟ ایشان ای کاش توضیح دهند چه اقدامی برای ترویج آزادی های مشروع و نظام مند بانوان دراستان صورت پذیرفته است .
ایشان بهتراست توضیح دهند چرا در شرایطی که حتی تندروهای سیاسی چون جبهه پایداری ، موضوعاتی مانند حجاب زنان را از سبد مطالباتی خود خارج کرده اند بخش اعظم وقت اداری ایشان مصروف تلاش های موازی با نهادهای مسئول در زمینه هایی است که دیگر مورد توجه نخبگان و افکار عمومی نیست.
در پایان باید گفت اینکه روحیه اصولگرایانه این مدیرکل محترم، تا حدود زیادی در عملکرد وی تاثر گذاشته است جای بحث نیست، اما باید توجه داشت که مطالبات جامعه زنان استان بسیار متنوع تر و عمیق تر از آن است که ایشان توانایی برآورده کردن آنها را با این وضع داشته باشد و از این روی به نظر می رسد مانند یکسال گذشته بازهم شاهد سستی در موضوع مهمی بنام مدیریت زنان استان خواهیم بود.آسیبی که می تواند همه عملکرد استانداری را با مخاطره مواجه نماید.

غلامرضا منصوری

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز