روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 899
  • 1,048,999
سـرعت و فشار فوتبال انگلیس زیـاد است

هافبک دفاعی جدید تیم فوتبال ردینگ می‌گوید چالش جدیدی را همراه با سرعت و فشار بالای فوتبال انگلیس در ردینگ سپری می‌کند.
سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی تیم ملی که عملکرد خوبی را در این تیم داشته، برای نخستین بار با تلویزیون این باشگاه صحبت کرد که شرح مصاحبه هافبک جدید و ایرانی ردینگ را در پایین می‌خوانید:
* اوضاعت در این باشگاه چگونه است؟
از این که به این باشگاه پیوستم خوشحالم و این موضوع برایم جذاب است که قرار است چالش جدیدی را تجربه کنم. در این جا همه مانند دوست و آشنایان من هستن و احساس غربت نمی‌کنم. خوشحالم که پیراهن ردینگ را می‌پوشم و امیدوارم اوضاع درست پیش برود تا در انتهای فصل هوادارانمان شاد باشند.
* آیا در باشگاه جاافتاده‌ای؟
بله، کادرفنی مدیران و بازیکنان خیلی صمیمی با من رفتار کردند و خوش‌آمدگویی خوبی داشتند و همین موضوع باعث شاد شدن و روحیه گرفتن من در باشگاه جدیدم شد. همه به من خوش‌آمد گفتند که این نشان‌دهنده خانواده واقعی است. هم‌تیمی‌های من ارتباط خوبی را با من بر قرار کردند که این یک شروع خوب است و امیدوارم بهترین اتفاق برای باشگاه بیفتد.
* اکنون ردینگ به خاطر تو هواداران زیادی دارد. آیا پیام‌هایی در این موضوع نیز دریافت کرده‌ای؟
بله، در کشور من همه فوتبال را دوست دارند و زمانی که من به این باشگاه پیوستم، درباره وضعیت شرایط خودم و ردینگ مدام سوال می‌پرسند. آن‌ها واقعا فوتبال را دوست دارند و می‌دانم که مثل هواداران اینجا، نتایج باشگاه را دنبال خواهند کرد و سعی می‌کنند بازی‌های تیم را نیز تماشا کنند.
* نخستین تجربه‌ات را در پیراهن ردینگ مقابل ولورهمپتون انجام دادی. چه حسی داشتی؟
خیلی خوشحال بودم و این دیدار به عنوان بازی اول برایم جذاب بود. ما عملکرد خوبی داشتیم و این شروع خوبی برای من خواهد بود. امیدوارم اوضاع همین‌گونه برای من و باشگاه پیش برود تا ردینگ به جایگاه واقعی‌اش در انتهای فصل برسد.
* آیا تجربه متفاوتی را با توجه به سرعت و فشار فوتبال انگلیس نسبت به تیم‌های گذشته خودت سپری نمی‌کنی؟
بله سرعت و فشار زیادی روی بازیکنان است. در بازی اول تجربه زیادی کسب کردم که به نظرم این برای بازیکن جوانی چون من خوب است. من این چالش را دوست دارم و می‌خواهم به آن ادامه دهم و از بودن در این باشگاه خوشحالم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز