روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 190
  • 753
  • 1,437,092
سـرقت خواهر و برادر با چاقوی سلاخی

رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری مردی که با همدستی خواهرش اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان کرده بود، خبرداد.
سرهنگ علی الماسی در این باره گفت: چندی پیش گزارش های مختلفی از وقوع سرقت در محدوده های خزانه بخارایی، ترمینال جنوب، میدان شوش، خیابان فدائیان اسلام و … به کلانتری ۱۱۷ جوادیه اعلام شد که در تمامی این گزارش ها فردی سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت NS با همدستی ترک نشین که در برخی موارد زنی جوان و در برخی موارد یک مرد بوده، اقدام به زورگیری از شهروندان کرده اند.
وی با بیان اینکه با کسب این اطلاعات رسیدگی به موضوع با فوریت در دستور کار ماموران کلانتری قرار گرفت، اظهار کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری این افراد ادامه داشت تا اینکه ماموران موفق به یافتن سرنخ هایی از این افراد شدند و با استفاده از آن متهمان را تحت نظر قرار دادند تا این که سرانجام مخفیگاه آنان در محدوده خیابان شوش را شناسایی کردند.
الماسی با اشاره به اقدامات ماموران برای دستگیری این افراد گفت: ماموران پس از اخذ مجوز قضایی برای دستگیری این افراد وارد عمل شده و هنگام حضور در این محل دو نفر از جمله راننده و مرد ترک نشین موتور سیکلت را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.
وی با بیان ایکه در بازرسی از مخفیگاه این افراد اقلام سرقتی و نیز کاردسلاخی کشف و ضبط شد، ادامه داد: این افراد پس از انتقال به کلانتری سعی داشتند تا خود را بی گناه معرفی کنند اما بررسی شواهد موجود و نیز بررسی سوابق یکی از متهمان راهی جز اعتراف برای آنان باقی نگذاشت، به ویژه آنکه یکی از متهمان در اردیبهشت ماه امسال نیز دستگیر شده و مدتی بعد با قید وثیقه از زندان آزاد شده بود.
رییس کلانتری ۱۱۷ جوادیه با اشاره به انجام بازجویی از این افراد گفت: در بازجویی از متهمان مشخص شد که زن جوان همراه آنان در برخی از سرقت ها خواهر راکب موتورسیکلت بوده و شیوه آنان نیز اینطور بوده که ابتدا فرد ترک نشین در مقابل افراد توقف کرده و سوالی را از مالباخته مطرح می کردند اما به محض اینکه مالباخته قصد جواب داشته با تهدید چاقوی سلاخی اموال وی را به سرقت برده و متواری می‌شدند.
به گفته الماس این افراد تاکنون به بیش از ۲۵۰ فقره سرقت از شهروندان اعتراف کردند که پرونده شان برای رسیدگی بیشتر به پلیس آگاهی تحویل داده شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز