روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
ســریال «محکومین» از شبکه یک پخش می شود

مجموعه تلویزیونی «محکومین» از روز شنبه دوم دی ماه شبک یک سیما پخش می شود.
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه کنندگی بهروز مفید و کارگردانی سیدجمال سید حاتمی تا دو سه روز آینده به اتمام خواهد رسید و نخستین قسمت از این سریال اپیزودیک از دوم دی روی آنتن شبکه یک می رود. داستان این اثر پیرامون مجازات جایگزین است. این جرایم سعی دارد تا کاری کند که افرادی که به دلایل غیر عمد مرتکب جرمی شده‌اند، به زندان نیافتاده و آن دوران را در فضایی دیگر سپری کنند. هدف این سریال فرهنگسازی در بخش مجازات جایگزین است.
در «محکومین» در هر قسمت یک پرونده برای هر یک از محکومین تشکیل می‌شود و به جای تنبیه و زندان نگاه جدیدی فرهنگ سازی خواهد شد. این موضوع مدت یکسال است که توسط قوه قضاییه تایید شده اما در جامعه کنونی هنوز جایگزین نشده است.
قرار است این مجموعه هر شب به غیر از پنجشنبه ها بعد از بخش خبری ساعت ۲۱ از شبکه یک روی آنتن برود.
سالار عقیلی هم تیتراژ پایانی سریال «محکومین» را با شعری از عبدالجبار کاکایی و موسیقی مسعود سخاوت خوانده است. نقش اصلی سریال را لیلا زارع ایفا می کند و در تمامی قسمت ها حضور دارد. وی در این سریال ایفاگر کاراکتر اصلی داستان بوده و نقش یک زن مددکار اجتماعی را عهده‌دار است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز