روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 581
  • 1,001
  • 1,356,920
سفارت فرانسه: برجام میوه داده است

حساب توئیتری سفارت فرانسه در تهران با تاکید بر اینکه مبادلات بازرگانی بین ایران و فرانسه در سال ۲۰۱۶ میلادی افزایشی ۲۳۵ درصدی داشته است، نوشت: برجام میوه داده است.
پس از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام تحولی در روابط تجاری و اقتصادی ایران و دیگر کشورها به ویژه کشورهای اروپایی به وجود آمده که گوشه ای از آن را می توان در افزایش گسترده مبادلات تجاری دو جانبه ایران و فرانسه مشاهده کرد.
دولت یازدهم در شرایط دشوار اقتصاد جهانی با کنترل تورم بالای ۴۲ درصد و رشد نزدیک به منفی ۷ درصد موفق شد به تورمی تک رقمی و رشد اقتصادی نزدیک به ۷/۴ درصد برسد که این مهم از دیدگاه سرمایه گذاران خارجی نوید بخش چشم اندازی روشن برای اقتصاد ایران بوده است.
ایران هم اکنون با رسیدن به بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون یورو مبادلات تجاری با فرانسه، اولین قدم ها برای تولید با هدف صادرات به بازارهای خارج را برداشته و در آینده نزدیک، اولین تولیدات مشترک ایران و فرانسه با هدف مصرف داخلی و صادرات به بازارهای مورد توافق دو طرف به بازار عرضه خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز