روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 812
  • 857
  • 1,394,105
سقوط مدعی والیبال در تبریز

شهرداری ارومیه چهارمین شکست خود را هم این بار مقابل تیم همسایه لیگ در تبریز تجربه کرد تا یکی از اصلی ترین مدعیان لیگ وارد بحرانی جدی شود.
به گزارش ساقی آذر بایجان به نقل از “ورزش سه”، هفته هفتم لیگ برتر والیبال در تهران با دیدار پارسه و خاتم اردکان آغاز شد و تیم در آستانه انحلال خاتم موفق شد شگفتی ساز هفته های ابتدایی، پارسه را شکست بدهد. شاگردان فرهاد نفرزاده ست اول را در آخرین امتیازات توانستند ۲۵ بر ۲۷ به سود خود کنند اما در ۳ ست بعدی تیم مهمان برنده بازی بود تا با این برد خاتم اردکان کمی از حواشی که به دست مدیران خود به وجود آمده بود بیرون بیاید.
بانک سرمایه هم در گنبد کار سختی نداشت و توانست میزبان را ۳ بر صفر و با اختلاف امتیازات زیادی شکست دهد. سالن المپیک گنبد بیشترین تماشاگر این فصل را در خود می دید و گنبدی ها به سالن آمده بودند تا ستاره های تیم ملی را از نزدیک ببینند چرا که برد برای آنها در این فصل تبدیل به مساله ای دور از دسترس شده است. بانک سرمایه برد تا در صدر ماندگار شود تا شکست دو هفته گذشته و برد نزدیک هفته قبل به فراموشی سپرده شود.
پیکان دیگر تیم مدعی لیگ هم به اراک رفته بود تا مقابل شهرداری این شهر قرار بگیرد. این تیم با اینکه در بالای جدول است اما امتیازات تیم سوم از آنها بیشتر بوده و تعداد برد تیم پیمان اکبری را در رده دوم نگه داشته است. سه بازی پیکان با برد ۳ بر ۲ بوده است و یک بازی را هم واگذار کردند اما هفته هفتم بالاخره مقابل شهرداری اراک در خانه مهمان به برد ۳ بر صفر رسیدند.
اما عجیب ترین نتیجه هفته در تبریز رقم خورد جایی که شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه دربی آذربایجانی های والیبال را برگزار می کردند. دو تیم هفته قبل را با شکست پشت سر گذاشته بودند و نیاز شدیدی به برد در این دیدار داشتند اما شهرداری تبریز برای برد جدی تر بود و توانست با نتیجه عجیب ۳ بر صفر شهرداری ارومیه را شکست دهد تا یکی دیگر از مدعیان قهرمانی لیگ دومین شکست ۳ بر صفر و چهارمین شکست خود در ۷ بازی اخیر را تجربه کنند. این نتیجه برای طرفداران ارومیه ای و مسولان تیم اصلا قابل قبول نیست و این تیم برای بازگشت به کورس قهرمانی حالا کار خیلی سختی دارد.
اما یکی از غیر قابل انتظارترین نتایج در ساری رقم خورد جایی که عمران ساری توانست در ادامه شگفتی سازی های خودش این بار صالحین ورامین را شکست دهد. صالحین سه برد پی در پی را داشت و تا هفته هفتم تنها تیمی است که موفق به برد بانک سرمایه شده اما بعد از اینکه ۲ بر صفر از عمران ساری پیش افتاد نتوانست برنده دیدار شود. این یکی از مهمترین بازی های عمران بود چرا که حالا در جنگ تیمهای بالای جدولی توانست حریف مستقیم خود را از پیش رو بردارد.
در آخرین بازی هفته هم سایپا توانست به بردهای خود ادامه دهد تا در رتبه سوم جایگاه خود را تثبیت کند. آنها توانستند این بار کاله را شکست بدهند و نتایج عالی خود را حفظ کنند. سایپا طبق بازی های گذشته در ست اول بازی برده را باخت و نتیجه ۲۲ بر ۲۰ را با شکست عوض کرد اما در ۳ ست آینده توانست امتیازات را به نفع خود کند تا در رتبه سوم باقی بماند و با توجه به شکست صالحین ورامین همچنان رقابت نزدیکی تنها با عمران ساری داشته باشد.
نتایج کامل این هفته:
پارسه تهران یک – خاتم اردکان ۳
سایپا تهران ۳ – کاله مازندران یک
هاوش گنبد صفر– بانک سرمایه ۳
سازمان عمران شهرداری ساری ۳ – متین ورامین ۲
شهرداری اراک صفر – پیکان تهران ۳
شهرداری تبریز ۳ – شهرداری ارومیه صفر

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز