روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 468
  • 721
  • 1,335,390
سقوط مرگبار از برج انسانی

سه نفر از اعضای یکی از گروه‌های نمایشی موسوم به «برج‌های انسانی» در اسپانیا به دلیل سقوط میله آهنی در اتاق تمرین آسیب دیدند و یکی از مجروحان به خاطر شدت جراحات جان باخت. به گزارش پلیس، این مرد ۵۱ ساله به همراه دو همکار ۵۰ و ۵۲ ساله‌اش قصد جابه‌جایی وسایل اتاق تمرین را داشتند که ناگهان میله آهنی بزرگی روی سرشان آوار شد. در این اتفاق مرد ۵۱ ساله در دم جان باخت و دو تن دیگر به بیمارستان منتقل شدند.
نمایش‌های «برج‌های انسانی» یکی از محبوب‌ترین نمایش‌های اسپانیایی است. در این نمایش پرهیجان اعضای گروه روی شانه یکدیگر ایستاده و تا ۱۰ طبقه بالا می‌روند. این نمایش به طورمعمول به صورت رقابتی برگزار می‌شود و گروهی پیروز خواهد شد که اعضایش بتوانند بدون برهم خوردن تعادل یکدیگر پایین بیایند. با وجودی که در خبرها علت مرگ یکی از اعضای این گروه‌ها، سقوط اتفاقی میله‌ای آهنی گزارش شده اما پلیس تحقیقات خود را در این باره آغاز کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز