روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 106
  • 1,087
  • 1,361,105
سقوط مرگبار خواستگار سابق از طبقه سوم

خواستگار قدیمی زمانی که وارد خانه زن جوان شد هنگام فرار از طبقه سوم آپارتمان به پایین افتاد و کشته شد.
شامگاه سه‌شنبه گذشته ۱۵ اسفند امسال مردی با کلانتری ۱۲۶تهرانپارس تماس گرفت و از سقوط مشکوک مردی ۳۲ ساله از پنجره آشپزخانه آپارتمانی در طبقه سوم مجتمعی در محله تهرانپارس خبر داد. ماموران زمانی که برای بررسی ماجرا به این آپارتمان رفتند، در پارکینگ با پیکر غرق در خون جوانی روبه‌رو شدند.
امدادگران اورژانس هم سررسیدند و اورا که قدرت حرف زدن نداشت، به بیمارستان منتقل کردند. ماموران در جریان تحقیقات اولیه متوجه شدند این مرد از خانه زوج جوانی که در طبقه سوم ساکن هستند به پایین سقوط کرده است. زن باردار و شوهرش را بازداشت و برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل کردند. این در حالی بود که بامداد چهارشنبه به پلیس خبررسید مرد مصدوم به دلیل شدت صدمات تسلیم مرگ شده است.
زوج صاحبخانه چهارشنبه گذشته ـ برای ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.
مرد جوان به بازپرس جنایی گفت: من در کار تعمیرات تلفن همراه هستم و همسرم باردار است. من سر کارم رفته بودم و زنم در خانه تنها بود. آن شب قرار بود برادر همسرم مهمان ما باشد. زمانی که به خانه آمدم متوجه شدم مردی غریبه که همسرم می‌گفت سارق است، به زور وارد خانه مان شده و بعد از درگیری با وی قصد فرار داشته که از پنجره آشپزخانه به پایین افتاده است. با دیدن مرد مصدوم، به پلیس و اورژانس زنگ زدم که آنها آمدند. آن مرد روز چهارشنبه در بیمارستان فوت کرد و ما به دردسر افتادیم. باور کنید در سقوط مرگبار او نقشی نداشتیم.
اما زن جوان در اظهاراتش مدعی شد مرد فوت شده خواستگار سابقش بوده است و به بازپرس جنایی گفت: مرد کشته شده خواستگار سابقم بود. آن شب از حمام که بیرون آمدم منتظر برادرم بودم که به خانه ما بیاید. زنگ در زده شد و بی‌آن که توجه کنم چه کسی پشت در خانه است، اف‌اف را زدم و به سمت آشپزخانه رفتم تا کارهایم را انجام دهم. بعد از بازو بسته شدن درآپارتمان با خواستگار سابقم رو به رو شدم. با دیدن وی فریاد زدم و خواستم بیرون برود که با هم دعوایمان شد. همان موقع متوجه شدم برادرم دارد از راه پله‌ها بالا می‌آید. مرد مهاجم به سمت پنجره آشپزخانه رفت تا از آنجا بیرون برود و فرارکندکه یکدفعه به پایین افتادو کشته شد. من در مرگ او نقشی نداشتم.
تحقیقات از این زوج برای رازگشایی از سقوط مرگبار مرد جوان در پلیس آگاهی ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز