روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 637
  • 790
  • 1,326,845
سقوط مرگبـار هلیا کوچولو

به‌دنبال سقوط مرگبار کودک یک و نیم ساله از طبقه چهارم ساختمان بازپرس جنایی دستور تحقیقات در این باره را صادر کرد.
ساعت ۴ بعد از ظهر جمعه،گذشته شنیدن صدایی مهیب و به‌دنبال آن فریادهای یک زن ساکنان کوچه مددی در خیابان ۳۰ متری جی را به خیابان کشاند. آنها مقابل در یک خانه عروسکی را دیدند که روی زمین افتاده بود اما وقتی نزدیک‌تر شدند با مشاهده پیکر خونین دخترکی کوچولو وحشت زده و شوکه شدند. در همین هنگام زنی پا برهنه خود را به کودک رساند و در حالی که فریاد می‌زد کودک را در آغوش کشید.
یکی از همسایه‌ها که پسر جوانی است در رابطه با این حادثه گفت: خانه ما، دیوار به دیوار خانه‌ای است که حادثه رخ داد. خانه ما قدیمی بود و آن را تخریب کردیم. هر روز من به خانه‌مان سر می‌زنم تا ببینم وضعیت کاری به چه صورت است. حدود ساعت ۴ بعد از ظهر بود که یک دفعه صدای مهیبی پشت سرم شنیدم. همین که برگشتم با جسد دخترکی روی پل پارکینگ مواجه شدم. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم اما وقتی امدادگران رسیدند دختر کوچولو جان باخته بود.
به‌دنبال مرگ هلیای یک سال و نیمه موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد پدر هلیا برای زیارت به کربلا رفته است و مادرش ظهر آن روز به خانه خواهرش در خیابان لشکری می‌رود. خانه خاله هلیا در طبقه چهارم ساختمان قرار داشته و زمانی که زن جوان و خواهرش در حال کار بودند، شوهرخاله هلیا در بالکن بود. هلیا و دختر خاله کوچکش نیز برای بازی به بالکن رفتند که بر اثر سهل‌انگاری ناگهان هلیا کوچولو به پایین سقوط کرد.
بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازداشت شوهر خاله هلیا به اتهام قتل غیر عمد را صادر کرد. همچنین کارشناس بهزیستی به دستور بازپرس جنایی وارد عمل شد تا بررسی کند مادر کودک نیز در این حادثه سهل‌انگاری کرده است یا خیر؟

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز