روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 942
  • 849
  • 1,360,854
سلامت شخص بیمار در اولویت کاری تکنسین های دارویی

مدیر عامل شرکت گابریس یکی از شرکت های فعال در عرصه پخش و تولید بالغ بر ۵۰ برند درماتولوژیک و فعال در زمینه دارویی، بیمه ای، ساختمانی گفت: ما باید در مقابل مراجعه کنندگان خود پاسخگو و مسؤول باشیم و مقدمات اقتدار بیش تر تکنسین های دارویی، افزایش و ارتقای حمایت و دانش به روز تکنسین ها و انجمن های داروسازی را فراهم سازیم.
ادبی در همایش اتحاد و اقتدار تکنسین های دارویی ایران اظهار کرد: به عنوان یک تکنسین دارویی خواهش دارم در مقابل کار خود، مسؤول باشیم و تنها به دید یک نسخه پیچ یا نسخه خوان به آن نگاه نکنیم و در کنار آماده و تهیه کردن دارو، در صورت نبود دارویی، داروی جایگزین آن را از پزشک معالج بیمار سؤال کنیم و با پزشکان در تماس باشیم و هیچ مراجعه کننده ای را مأیوس از یافتن دارو نکنیم و در مقابل اش، مسئول باشیم.
ادبی تأکید کرد: بر برگزاری جلسه های آموزشی ماهانه و استمرار تکنسین های دارویی بسیار امری لازم و ضروری است لذا باید با هر داروی جدید وارد شده به عرصه پزشکی و داروخانه ها آشنا باشند .
وی در پایان با بیان اینکه سلامت شخص بیمار در اولویت کاری تکنسین های دارویی است، تصریح کرد: ما باید در مقابل مراجعه کنندگان خود پاسخگو و مسئول باشیم و مقدمات اقتدار بیش تر تکنسین های دارویی، افزایش و ارتقای حمایت و دانش به روز تکنسین ها و انجمن های داروسازی را فراهم سازیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز