روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 212
  • 631
  • 1,142,212
سلبریتی‌ها را بزرگ می‌کنید و بعد به زمین می‌کوبید !

مهران مهام می‌گوید که مردم یک چهره مشهور را بزرگ می‌کنند و بعد خودشان هم او را زمین می‌کوبند. اگر یک سلبریتی بزرگ شده، مردم او را بزرگ کرده‌اند.
تهیه‌کننده سریال‌های «ترش و شیرین» و «من یک مستاجرم» در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره‌ی اظهار نظر برخی بازیگران در فضای مجازی گفت: باید خیلی کودک باشیم که زمانی که یک چهره حرفی در فضای مجازی می‌زند، در راستای حرف او جریانی توسط مردم راه بیفتد. فردی که جلوی دوربین ایفای نقش می‌کند مگر عقل کل است؟ برای مثال بیانات یک فرد ثروتمند را می‌نویسند، مگر هر ثروتمندی بیانات درستی دارد. ما باید خود را درست کنیم و عاقل باشیم کنیم زیرا نمی‌توانیم جلوی حرف زدن کسی را بگیریم.
او درباره استفاده ابزاری و ویترینی برخی از چهره‌ها از فضای مجازی، اظهار کرد: من قبول دارم که بالاخره فضای مجازی محلی برای انتشار عکس است. اما گاهی در فضای مجازی می‌بینم افرادی که از رده خارج شده‌اند و در این فضا نیستند، می‌خواهند خلاف جهت رودخانه شنا و خود را مطرح کنند؛ در واقع اینکه بخواهیم مطلبی را برای مطرح کردن خود، خلاف وضعیت و عرف جامعه بگوییم، در حالی که در جایگاهی قرار نداریم که این حرف را بیان کنیم، خوب نیست. باید ببینیم در چه جایگاهی قرار داریم و چکاره هستیم که درباره این مسائل حرف می‌زنیم؛ البته طرف دیگر قضیه این است که متاسفانه بیشترین چیزی که لطمه می‌زند، الفاظ رکیکی است که در زیر پست این افراد چهره ردوبدل می‌شود.
تهیه‌کننده سریال‌های «کارآگاه شمسی و دستیارش مادام» و «کتاب فروشی هدهد» ادامه داد: برخی از مردم کامنت‌هایی زیر پست چهره‌ها می‌گذارند و الفاظ رکیک به کار می‌برند؛ در حالی که می‌توانند سکوت یا بحث کنند. اگر برخی سلبریتی‌ها زندگی دو گانه دارند و مردم آن‌ها دوست ندارند، بهتر است که آن‌ها را کنار بگذارند یا بلاک کنند. مردم یک چهره مشهور را بزرگ می‌کنند و بعد خودشان هم او را زمین می‌کوبند. اگر یک سلبریتی بزرگ شده، مردم او را بزرگ کرده‌اند. نه سلبریتی را بالا ببرید، نه به او ناسزا بگویید. به نظرم سلبریتی هم هیچکدام را نمی‌خواهد. سلبریتی‌ها سرمایه‌های این اجتماع هستند بنابراین اگر قبولشان نداریم، آن‌ها را کنار بگذاریم.
مهام با اشاره به معیاری برای دستمزد بازیگران اظهار کرد: من به عنوان تهیه‌کننده بر اساس استقبال مردم، دستمزد بازیگر را تعیین می‌کنم. برای مثال مردم رضا عطاران را دوست دارند بنابراین فیلم‌هایش می‌فروشد. در واقع قیمت رضا عطاران را مردم بالا می‌برند و نرخ بازیگر بر اساس اقبال مردم است. برای مثال من می‌بینم در فضای مجازی بازیگران چند لایک و کامنت دارند و از طریق آن میزان محبوبیت را می‌فهمم؛ بنابراین مردم اهمیت زیادی دارند.
او با اشاره به سریال «روزهای خوش زندگی» گفت: سریال «روزهای خوش زندگی» به دلیل مشکلات درون گروهی و مشکل در بازنویسی فیلمنامه فعلا متوقف شده است و زمانی که مشکل حل شود دوباره کار راه می‌افتد. این سریال ۲۶ قسمتی طنز اجتماعی درباره اعتیاد است که قبلا قرار بود توسط سعید آقاخانی، کارگردانی و جواد فرحانی، تهیه‌کنندگی شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز